Atgriezties pie raksta

Aizbrauc no negadījuma vietas

10.novembrī tirdzniecības centra stāvlaukumā Ogrē, Daugavpils ielā, nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu radīja bojājumus automašīnai VW un aizbrauca no negadījuma vietas, nepaziņojot par notikušo policijai. 

Šajā pašā dienā nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu Ogres novadā autoceļa Rīga – Ērgļi 74.kilometrā izraisīja sadursmi ar automašīnu VOLVO un aizbrauca no negadījuma vietas, nepaziņojot par notikušo policijai. Abos gadījumos sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45231

2019. gada 14. novembrī, 14:39, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

auni • 2019. gada 22. novembrī, 08:43
jau arī ir tie kas izmanto mehanizētos transportlīdzekļus ar iekšdedzes dzinēju un kā sievasmāte saka, visi tā dara, jauku dienu znotiņiem
Vitālijs • 2019. gada 20. novembrī, 15:11
Parkojas, kā auni, un pēctam čīkst, ka mašīnas saskādētas! Tā vien gribas, ar beisbola nūju samīcīt vairākas mašīnas, kas kretīniski noparkotas, šķībi, pa div stavvietam. Tiešām liekas, ka liela daļa nopirkuši tiesības, nevis mācijušies skolā.
Vitālijs • 2019. gada 20. novembrī, 15:09
Parkojas, kā auni, un pēctam čīkst, ka mašīnad saskādētas! Tā vien gribas, ar beisbola nūju samīcīt vairākas mašīnas, kas kretīniski noparkotas, šķībi, pa div stavvietam. Tiešām liekas, ka liela daļa nopirkuši tiesības, nevis mācijušies skolā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet