Atgriezties pie raksta

Svētku brīvdienās pēc mediķu palīdzības vērsušies pacienti ar dažādām traumām

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 53 pacienti, dienas stacionārā - 4, bet slimnīcā observēti 16 pacienti, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 103 pacienti, tostarp 44 bērni, savukārt 18.novembrī Ogres slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē nākuši divi mazuļi,  informē Ogres rajona slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Bērniem kontatētas tādas saslimšanas, kā akūtas augšējo elpceļu infekcijas, alerģiskas reakcijas, funkcionālo kuņģa zarnu trakta traucējumi, ARVI, akūti laringīti, kā arī 5 gadījumos bērniem konstatēta gripa. Pieaugušajiem konstatētas muguras sāpes, angīna, akūts bronhīts, pankreatīts, hronisks urīnceļu iekaisums.


15.novembrī ar NMPD dienestu uz slimnīcu nogādāts vīrietis ar labā ceļa sasitumu. Trauma gūta krītot, kontatēts arī alkohola reibums. Pēc mediķu palīdzības vērsies arī kāds vīrietis ar galvas sasitumu, trauma gūta, kad nezināmas personas cietušo piekāvušas. 


16.novembrī Uzņemšanas nodaļā vērsusies sieviete ar kājas pirkstu sasitumu, atsitot kāju pret cietu priekšmetu. Kāda cita sieviete sagriezusies pret reģipšu profilu, gūstot grieztu brūci plaukstas pamatnē. Kādam vīrietim bijusi nepieciešama mediķu palīdzība pēc tam, kad guvis grieztu brūci labajā sānā, savukārt  citam vīrietim ar labā preca mežģījumu, kurš alkohola reibumā atsitis plecu pret sienu. 


17.novembrī slimnīcā pēc palīdzības vēršas kāds jaunietis ar kreisās plaukstas pirksta naga lūzumu, esot roku iespiedis durvīs. Bērnam bijusi nepieciešama palīdzība pēc tam, kad gūts pēdas kaula lūzums, trauma gūta sportojot, bet kāds cits bērns hokeja spēles laikā esot guvis plaukstas pirmā pirksta sasitumu. Šajā dienā pēc mediķu palīdzības vērsusies arī sieviete ar kreisās pēdas locītavu saišu sastiepumu. Pacientei konstatēts alkohola reibums. Pēc sievietes stāstītā, trauma gūta autoservisā, iekrītot bedrē. Medķu palīdzība bijusi nepieciešama arī bērnam, kuram konstatēta vaļēja brūce galvas matainajā daļā, trauma gūta atsitoties pret galda malu. Savukārt kādai sievietei, mediķu palīdzība bijusi nepieciešama pēc gūta pēdas locītavas ievainojuma, pēdu sasitoti pret gultas malu. 


18.novembrī mediķu palīdzība sniegta sievietei, kurai konstatēts stāvoklis pēc miesas bojājumiem - smadzeņu satricinājums, labā elkoņa locītavas sasitums. Pēc pacientes stāstītā, sievieti piekāvis vīrs. Šajā dienā palīdzība sniegta arī bērnam, kuram kontatēts ceļa sastiepums, ceļa locītavas sasitums, kā arī sievietei ar labā elkoņa locītavas sasitumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45260

2019. gada 19. novembrī, 11:37, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Trauma gūta krītot, kontatēts arī alkohola reibums • 2019. gada 23. novembrī, 01:18
senas leģendas vēsta ka veči un vecenes, kas strādā alkohola tirdzniecības nozarē un akcīzes nodokļa sadalē, brīžos, kad neviens viņus neredz lido ar slotām pa gaisu skaļi skaļi piržot, lūdzu ņemt vērā, šis komentārs ir ar nodomu, lai ņirgātos un kaitinātu pieaugušus jampapmiņus, kas neko citu nemāk izdomāt

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet