Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļas nogalē konstatēti gripas saslimšanas gadījumi

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 32, dienas stacionārā 11, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 39 pacienti, tostarp 16 bērni, kā arī nedēļas nogalē nākuši pasaulē 2 jaundzimušie, informē Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Bērniem konstatētas akūta respetora vīrusa saslimšanas, alerģiska reakcija, akūts renīts, drudzis, gripas gadījumi, enterovīruss, savukārt pieaugušajiem konstatēts tonsilīts, bronhīts, veģetatīvā distonija, epilepsija, akūtas vīrusa infekcijas, cistīti.


29. novembrī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama sievietei, kura kritusi un atsitusi pieri, kā rezultātā gūta vaļēja brūce, kādam vīrietim uz plaukstas uzkritis smagums, gūts pirksta lūzums. Uz slimnīcu ieradusies arī vīrietis, kurš spēlējot futbolu esot nokritis un salauzis kājas apakšdelmu.


30. novembrī pēc mediķu palīdzības vērsies vīrietis, kurš kritis un sastiepis apakšdelma muskulatūru, arī kādam vīrietim, kurš ar cirvi iecirtis kreisās plaukstas pirkstā, brūce sašūta. Šajā dienā pēc palīdzības vērsies arī jaunietis, kurš spēlējot hokeju guvis traumu - kreisās kājas locītavas sastiepumu. Mediķu palīdzība sniegta arī vīrierim kurš kritienā sasitis krūškurvi. Sieviete iegriezusi ar nazi plaukstā, brūce sašūta. Kāds vīrietis guvis traumu sporta sacensībās - labā ceļa locītavas izmežģījums. Šajā dienā ar NMPD dienestu atvesta sieviete, kas iekļuvusi ceļa satiksmes negadījumā, pēc kuras gūts galvas un sprandas sasitums, kā arī vīrietis, kurš iekļuvis citā ceļa satiksmes negadījumā, frontālās sadursmes laikā gūta krūškurvja trauma. Slimnīcā ieradies arī vīrietis ar 3,09 promiļu alkohola reibumā, esot guvis galvas traumu nokrītot. Ar NMPD dienestu atvests arī kāds vīrietis, kuram alkohola reibumā kāda salauzis deguna kaulu.


1. decembrī mediķu palīdzību meklējis kāds vīrietis stiprā alkohola reibumā, kurš konflikta situācijā guvis sitienu pa aci. Ar NMPD dienestu atvests arī vīrietis 3,2 promiļu alkohola reibumā, pēc pacienta stāstītā, viņu piekāvuši Ogres centra tunelī. Mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī kādai sievietei, kuru pašas pagalmā piekāvušas divas nezināmas personas. Mediķu palīdzība sniegta ari kādai jaunietei, kurai māsa pārbraukusi ar ragavām pāri rokai. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45378

2019. gada 2. decembrī, 10:28, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ināra Kaļinina • 2019. gada 2. decembrī, 16:02
Viņiem visiem ir slimas nieres. https://www.youtube.com/watch?v=W8_PneUvsx8

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet