Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļā notikušas vairākas automašīnu sadursmes

28.novembrī A. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu "Ford" un veica apgriešanos, nepārliecinoties par satiksmes drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu "Mercedes" un automašīnu "Volvo".

Savukārt 30.novembrī Ogres novadā, autoceļa Tīnūži – Koknese 27.kilometrā, notika sadursme starp automašīnu "Volkswagen", automašīnu "Mercedez - Benz" un automašīnu "Volvo".


Negadījumā cieta un Ogres slimnīcā ar muguras sasitumu nogādāta 1982.gadā dzimusī E. un 1969.gadā dzimušais E., kuram konstatēts krūšu kurvja sasitums, labās puses piektās un septītās ribas lūzums un, iespējams, krūšu kaula lūzums.


Šajā pašā dienā Tīnūžu pagastā, autoceļa Rīga – Daugavpils 31.kilometrā, kādas personas vadītā automašīna "Kia" ieslīdēja kreisajā joslā un izraisīja sadursmi ar automašīnu "Toyota avensis".


30.novembrī 1977.gadā dzimušais L. Madlienas pagastā vadīja automašīnu "VW multivan" un izraisīja sadursmi ar pretimbraucošo automašīnu "Audi A4 Avant». Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45405

2019. gada 4. decembrī, 12:41, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet