Atgriezties pie raksta

Profesionālajos svētkos godina Ogres novada pašvaldības policijas darbiniekus Foto

Atzīmējot Policijas dienu, 6.decembrī Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē tika sveikti Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki, no kuriem vairāki saņēma apbalvojumus par teicamu dienesta pienākumu pildīšanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Ogres novadā.

Pašvaldības policijas darbiniekus sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš.


"Šodien jums ir īpaša diena – profesionālie svētki. Labākie no jums tiks īpaši godināti, bet aizvadītajā gadā jūs visi esat pildījuši savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas. Jūsu ieguldījums novada iedzīvotāju drošībā ir nenovērtējams," sacīja G.Sīviņš. "Iespējams, ka tuvāko gadu laikā Ogres novada teritorija paplašināsies. Pakalpojums būs jāsniedz vēl lielākam skaitam iedzīvotāju, arī policijas darbinieku vajadzēs vairāk. Esmu pārliecināts, ka jūs to spēsit izdarīt".


G.Sīviņš pasniedza Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstus vairākiem pašvaldības policijas darbiniekiem: vecākajam kārtībniekam Sergejam Čerņigovam, policijas inspektoriem Mārtiņam Vīksnam un Santim Briedim, kārtībniekam Raimondam Zutim.


Sakot paldies par ikdienā paveikto darbu gada garumā, kolēģus svētkos uzrunāja Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis: "Ir aizritējis vēl viens Ogres novada pašvaldības policijas darba gads – nu jau divdesmit septītais. Ar zināmu gandarījumu varu teikt, ka tas mums ir bijis pietiekami darbīgs, tajā pašā laikā bez nopietniem incidentiem, ko noteikti sekmējis mūsu kopīgi darītais darbs. Nu jau vairākus gadus  administratīvi sodāmo pārkāpumu statistika liecina, ka vērojama stabila tendence uz pārkāpumu skaita samazināšanos, un arī šis gads nav bijis izņēmums. Tas norāda, ka Ogres novada pašvaldības policija spēj kontrolēt situāciju un augstā kvalitātē uzturēt kārtību novadā. Esam nenogurstoši rūpējušies par iedzīvotāju mieru un drošību, par kārtību dažādos pasākumos, iestādēs un novadā kopumā".


U.Ulmanis pateicās par sadarbību kolēģiem no Valsts policijas, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemessardzes 54.Inženeirtehniskā bataljona. Pašvaldības policijas darbs kārtības uzraudzīšanā un nodrošināšanā nevarētu notikt bez novada pašvaldības atbalsta, gādājot par tehnisko nodrošinājumu. Jaunus izaicinājumus sola arī pašvaldības policijas darba izmaiņas saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu.


"Tas būs ļoti grūts un atbildīgs darba process. Mums daudz kas būs jāpārkārto pilnībā, jāpārdzimst citā veidolā. Protams, šis process prasīs ciešu sadarbību ar novada pašvaldības vadību. Lai sistēma labi funkcionētu, tā arī finansiāli jāstimulē, respektīvi, būs nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, jaunas štata vietas, vēlams būtu iegūt savas telpas, izveidot savu dežūrdaļu un video novērošanas centru. Tomēr, neatkarīgi no tā, kā tiek sadalītas funkcijas, doti uzdevumi un risināti problēmjautājumi, sabiedriskajai kārtībai un drošībai novadā jābūt vienai no  galvenajām pašvaldības darbības prioritātēm, un mēs esam galvenais instruments šajā darbā, mūsu darbs ir tā spogulis".


Profesionālajos svētkos virkne Ogres novada pašvaldības policijas darbinieku saņēma apbalvojumus. 


Ar Ogres novada pašvaldības policijas Goda zīmi "Par cītību policijā"  apbalvoja  vecāko kārtībnieku  Juri Začu. Piecu gadu izdienas zīme piešķirta kārtībniekam Kristapam Ekkertam: 10 gadu izdienas zīme -  jaunākajam inspektoram  Aivaram Dakulim; 15 gadu izdienas zīme - jaunākajam inspektoram Aigaram Škutānam, jaunākajam inspektoram Nikolajam Nagornijam, jaunākajam inspektoram Aivaram Bilderam, vecākajam kārtībniekam Dzintaram Kukulim, vecākajam kārtībniekam Aigaram Gudļevskim; 20 gadu izdienas zīme -priekšnieka vietniecei Mirdzai Streļčai, inspektoram Andrejam Cvigunam; 25 gadu izdienas zīme - priekšnieka vietniekam Ērikam Dičam. 


Par labu sadarbību ar Ogres novada pašvaldības policiju Pateicība izteikta Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniekam Atim Ratniekam un Kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietniecei Ingai Špakai.


Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis, sveicot pašvaldības policijas darbiniekus, uzsvēra, ka, pašvaldības policijas godprātīgais darbs ir viens no priekšnoteikumiem, kāpēc Ogrē palielinās tūristu un iedzīvotāju skaits. "Ja kāds izvēlas dzīvot pilsētā, ļoti svarīgi, lai tā būtu droša un sakopta. Un tie esat jūs, kas to visu nodrošina. Pateicoties jums, Ogrē kļuvis daudz drošāk," atzina P.Špakovskis.


Ogres novada pašvaldības policijas darbiniekus sveica svētkos un pateicās par sadarbību Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Atis Ratnieks.


A.Ratnieks pasniedza Pateicības Ogres novada pašvaldības policijas priekšniekam Uģim Ulmanim, priekšnieka vietniekam Ērikam Dičam un vairākiem pašvaldības policijas darbiniekiem.


Ar muzkāliem priekšnesumiem pašvaldības policijas darbiniekus priecēja Ogres Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45425

2019. gada 6. decembrī, 13:43, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Acīgais • 2019. gada 21. decembrī, 23:34
A ko ta virsrakstā nav "Profesionālajos svētkos godina Ogres novada vides objektus" ?
• 2019. gada 21. decembrī, 23:05
Ar vides objektiem nodarbojas Ogres Namsaimnieks.
Ogre • 2019. gada 21. decembrī, 23:02
Kad beidzot noņems to slideno gliemi un mazo rūķi? Jautājums Helmanim!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet