Atgriezties pie raksta

Aizvadītajās brīvdienās uz slimnīcu nogādāti cietušie pēc ceļu satiksmes negadījumiem

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 28 pacienti, dienas stacionārā - 7, bet slimnīcā observēti 14 pacienti, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 70 pacienti, tostarp 37 bērni, informē Ogres rajona slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Bērniem konstatētas tādas saslimšanas kā saaukstēšanās, akūts bronhīts, gripa, pneimonija, vidusauss iekaisums, savukārt pieaugušajiem konstatētas sāpes vēderā, iesnas, galvassāpes, un viens gripas gadījums.


7.decembrī uzņemšanā pēc palīdzības vērsās vīrietis ar sistu brūci augšlūpā. Cietušais esot piekauts, uzbrucēji zināmi. Pēc mediķu palīdzības griezies arī kāds vīrietis ar sistu brūci augšlūpā un galvas traumu.  Pēc vīrieša teiktā viņš ticis piekauts. Kādai sievietei mediķu palīdzība bija nepieciešama, jo, uz ielas nokrītot, guvusi kreisās rokas lūzumu. Kādam vīrietim gūta griezta brūce pirkstos, sagriežoties ar stiklu.


Šajā pašā dienā mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī kādai sievietei ar kreisās kājas sasitumu, trauma gūta krītot uz ielas. Savukārt kādam jaunietim bijusi nepieciešama mediķu palīdzība pēc kritiena treniņā, kā rezultātā gūts rokas lūzums. Uzņemšanā vērsusies sieviete ar krūškurvja un galvas sasitumu. Pacienti piekāvušas zināmas personas. Tāpat mediķu palīdzības bija nepieciešama sievietei ar ādas nobrāzumiem. Traumas gūtas sadzīves konflikta situācijā. Ar NMP dienestu atvesta sieviete ar galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, sievieti uz ielas notriekusi mašīna. 


8.decembrī ar NMP dienests uz slimnīcu nogādāja sievieti pēc ceļas satiksmes negadījuma. Pacientei konstatēts labās rokas pleca sasitums. Pēc sievietes teiktā, mašīna saslīdējusi, kā rezultātā iebraukusi grāvī. Ar NMP dienestu atveda arī šajā pašā ceļa negadījumā cietušo blakus sēdošo sievieti, kurai konstatēti galvas un kalkla daļas sasitumi. Ar NMP dienestu atveda arī kādu sievieti pēc cita ceļu satiksmes negadījuma, viņai gūts galvas sasitums. Šajā dienā Uzņemšanā vērsās arī kāds vīrietis, kurš, strādājot ar stiklu, sagriezis roku.


9.decembrī pēc mediķu palīdzības vērsās sieviete ar kājas pēdas apdegumu. Trauma gūta, uzlejot karstu ūdeni, kā arī sieviete atradusies alkohola reibumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45449

2019. gada 9. decembrī, 11:23, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet