Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novadā autovadītāja iestūrē ūdenstilpē

8.decembrī Dzelmēs, autoceļa Rīga – Daugavpils 66,2.kilometrā, 1969.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "DODGE DURANGO" un netika galā ar transportlīdzekļa vadību, izraisīja sadursmi ar automašīnu "PEUGEOT 407",  nobrauca no ceļa braucamās daļas un ieslīdēja ūdenstilpnē.

Vadītāja nogādāta Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, virspusēju grieztu brūci labās plaukstas rajonā un hipotermiju. Ogres slimnīcā nogādāts arī automašīnas 2003.gadā dzimušais pasažieris, kuram konstatēta hipotermija un situācijas reakcija.  Pēc negadījuma Ogres slimnīcā ar virspusēju galvas ievainojumu, aspirāciju un hipotermiju nogādāta 1977.gadā dzimusi sieviete un ar dažādām traumām arī 1977.gadā dzimusī sieviete.


Šajā pašā dienā Lielvārdes novadā, autoceļa Tīnūži – Koknese 24.kilometrā, automašīnas "TOYOTA" vadītājs uz apledojušā ceļa netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā nobrauca no brauktuves un atdūrās metāla aizsargbarjerā, radot automašīnai bojājumus. Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45478

2019. gada 11. decembrī, 14:22, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet