Atgriezties pie raksta

Slepkavība Ogrē: sieviete personiska aizvainojuma dēļ nogalina kolēģi

Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā kāda sieviete apsūdzēta par savas bijušās kolēģes, Ogres novada pašvaldības aģentūras "Mālkalne" Ēku un teritoriju apkopes iecirkņa vadītājas slepkavības atbalstīšanu.

Lieta nodota izskatīšanai Zemgales rajona tiesai Ogrē, aģentūru LETA informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.


Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka 2009.gada augusta beigās Ogrē savā dzīvoklī Mālkalnes prospektā atrasta nogalināta 1954.gadā dzimusi sieviete. Eksperti nogalinātajai uz ķermeņa konstatēja durtas un grieztas brūces, kā arī galvas traumu. Prese toreiz ziņoja, ka mirusī bija Ogres novada pašvaldības aģentūras "Mālkalne" Ēku un teritoriju apkopes iecirkņa vadītāja.


VP aģentūru LETA informēja, ka noziegums bija īstenots, vairākas reizes durot ar nazi viņas ķermenī un sitot ar āmuru pa galvu.


Veicot pirmatnējās izmeklēšanas pasākumus, sākotnēji aizdomās turētās personas noskaidrot neizdevās, bet policijas darbinieki gandrīz desmit gadu garumā turpināja šķetināt šī nozieguma nianses, veica liela apjoma pirmstiesas izmeklēšanas darbu.


Tāpat tika nopratināti daudzi liecinieki, nozīmētas dažādas ekspertīzes un īstenotas citas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45498

2019. gada 13. decembrī, 20:34, Policija, VUGD, slimnīca
la.lv

Jaunākie komentāri

??? • 2019. gada 17. decembrī, 12:46
un kapec ta kas noslepkavoja Malkalnes darbinieci strada Elvi ,vai vinai nevajag but tiesa?
Haha • 2019. gada 17. decembrī, 06:06
Nesmīdini. Ne jau sieva parādzīmi parakstīja. Kādēļ atdot ja var neatdot. Sevišķi ja vēl padraud.
To to skaidrība • 2019. gada 16. decembrī, 20:25
Bet ir taču sieva...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet