Atgriezties pie raksta

Ziemassvētku brīvdienās un Jaunā gada sākumā Ogres slimnīcas mediķiem darba netrūka

Ne visi Ogres novada iedzīvotāji svētkus aizvadījuši mierīgā gaisotnē.

Dažiem pēc satiksmes negadījumos, kautiņos un sadzīves konfliktos gūtajām traumām nācies pēc palīdzības vērsties Ogres slimnīcā.


Aizvadītā gada 24.decembrī Ogrē, Daugavpils un Vidzemes ielas krustojumā notika automašīnas "VOLVO" un automašīnas "BMW" sadursme. Negadījumā cieta un ar dažādām traumām Ogres slimnīcā nogādātas trīs personas.


24.decembrī kādās mājās Lielvārdes novadā pa kāpnēm nokrita 2014.gadā dzimusi meitene. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. 


26.decembrī Ciemupē, Liepu ielā, pēc kautiņa pie Tautas nama Ogres slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu un, iespējams, deguna kaula lūzumu nogādāts 1994.gadā dzimis vīrietis.


28.decembrī Madlienā pēc kautiņa medicīniskā palīdzība sniegta vīrietim, kuram konstatēts, iespējams, kreisā apakšdelma lūzums. Cietušais no hospitalizācijas atteicās. 


1.janvārī 1991.gadā dzimušam vīrietim, kurš atradās alkohola reibumā, bija nepieciešams aizšūt brūci pie kreisās auss. Miesas bojājumus viņš guvis kautiņa laikā, kad nepazīstama sieviete iesita ar pudeli pa galvu. Šajā pašā dienā pēc konflikta starp diviem vīriešiem Ogrē, Brīvības ielā, viens no vīriešiem ar miesas bojājumiem nogādāts Ogres slimnīcā. 


Dienu vēlāk, 2.janvārī, no Zilokalnu prospektā Ogrē, Ogres slimnīcā nogādāts alkohola reibumā esošs vīrietis, kuram konstatēts  galvas smadzeņu satricinājums, deguna kaula lūzums, zemādas hematoma abu acu rajonā.


Visos gadījumos policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45625

4. janvārī, 23:03, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 6. janvārī, 14:05
Bija jāpagaida un pēc svētkiem ar pudeli jāuzšauj?
to ? • 6. janvārī, 10:33
Vitiešākais. Svētku laikā nevajadzētu būt šāda tipa notikumiem.
? • 5. janvārī, 18:38
Kādā sakarā tavs komentārs par svētkiem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet