Atgriezties pie raksta

Vakar ugunsgrēkā Lielvārdes novadā cietis cilvēks

Vakar plkst. 22.08 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Lielvārdes novadā, kur pēc sākotnējās informācijas dega dzīvojamā māja, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu koka dzīvojamā māja 170m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks, kurš mēģinājis ugunsgrēku dzēst paša spēkiem un tā rezultātā cieta. Cietušais nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 3.35.


VUGD atgādina: no šā gada 1.janvāra visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoram, bet privātmājās arī ugunsdzēsības aparātam! Ugunsdzēsības aparāts privātmājā noderēs neliela ugunsgrēka dzēšanai tā aizdegšanās sākuma stadijā. Jāatceras, ka ugunsdzēsības aparātu drīkst izmantot tikai tad, ja dzēšana nedara draudus veselībai un dzīvībai.


Ja notikusi ugunsnelaime – izvērtējiet situāciju un neapdraudiet sevi, bet nekavējoties zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un izsauciet ugunsdzēsējus glābējus!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45639

7. janvārī, 09:49, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet