Atgriezties pie raksta

Ģimenes konfliktos iesaistīti bērni

Ogres novada pašvaldības policijai jau ierasts, ka katru nedēļu izbraukumos jāiesaistās ģimenes konfliktu risināšanā. To pamatā bieši vien ir alkohola lietošana. Diemžēl strīdi nenotiek tikai pieaugušo starpā - tie notiek ģimenēs, kur konfliktu aculiecinieki ir bērni.

Bērni ir arī iesaistīti ģimenes konfliktos, kur ķīviņi beidzās ar vardarbību - kautiņiem. Tā 19.janvāra vakarā saņemts izsaukums uz kādu Mālkalnes prospekta daudzdzīvokļu māju. 


Policijas darbiniekus sagaidīja 12 gadu vecs bērns, kurš pastāstīja, ka patēvs pret mammu uzvedies agresīvi. Ienākot dzīvoklī, policisti konstatēja, ka uz dīvāna gulšņā vīrietis, bet līdzās viņam sieviete, saraudātām acīm. Bija izcēlies sadzīves konflikts, kā rezultātā vīrietis kļuvis agresīvs. Sieviete iesniegumu policijai rakstīt nevēlējās. Policijas darbinieki veica profilaktiska satura pārrunas, bet agresīvais vīrietis devās prom.


Tajā pašā dienā, jau nedaudz vēlāk, policijā tika saņemts atkārtots izsaukums uz šo pašu adresi - agresīvais vīrietis bija atgriezies. Šoreiz bērna māte jau vēlējās rakstīt iesniegumu par notikušo. Vīrietis nogādāts atskurbtuvē, ar sievieti veiktas atkārtotas pārrunas.


Šajā pašā dienā tika saņemts izsaukums uz kādu adresi Ausekļa ielā. Mātei bija radies konflikts ar pieaugušu dēlu, kurš alkohola reibumā kļuvis agresīvs. Policijas darbinieki piedāvāja nogādāt vīrieti  atskurbtuvē, bet māte nevēlējās to darīt. Tika veiktas izskaidrojoša rakstura pārrunas. Vīrietim tika paskaidrots, ka šādas uzvedības sekas būs atrašanās atskurbtuvē. Konflikts atrisinājās mierīgi, vīrietis devās gulēt.


No kāda dzīvokļa Vidus prospektā tika saņemts izsaukums - vīrietis laužot durvis. Piecu minūšu laikā policijas ekipāža bija notikuma vietā, bet ne vaininieks, ne arī sieviete, kura veica izsaukumu nebija sastopami.


Policijas darbinieki, pārbaudot saņemto informāciju, konstatēja, ka pie Rankas upītes uz ceļa braucamās daļas gulēja vīrietis. Vīrietim bija pārsista piere, viņš atradās alkohola reibumā un bezpalīdzīgā stāvoklī. Nekavējoties tika ziņots Valsts policijas dežurantam, kā arī izsaukta Neatliekamās medicīniskā palīdzības brigāde.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45762

21. janvārī, 22:30, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ierednis 65 gados • 22. janvārī, 07:57
iet kartot dokumentus uz pensiju, tur vinam atbild jauna biroja darbiniece, jums pensija, ir viens geldins, ierednis vaica a kas tas ir, tas ir likums, ja butu gajis pensija no 45 gadiem un celtu skolas nevis suprehiperlielveikalus ar akciju uz akcizi, tad jums butu divi geldini

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet