Atgriezties pie raksta

Aizvadītās nedēļas nogalē daudz traumu sportojot

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 30, dienas stacionārā 9, ambulatori -ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 67 pacienti, no tiem 17 bērni, informē Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Ogres slimnīcas mediķu redzeslokā nokļuvuši mazie pacienti ar dažādām saslimšanām: akūts laringīts, akūta vīrusu saslimšana, streptokoku konsilijs, ekzēma, akūta respiratora vīrusu infekcija, funkcionāli kuņģa zarnu trakta traucējumi, kā arī gripa.


D. Širovs akcentē, ka, pateicoties piešķirtajai pediatra slodzei, 17 ģimenēm nebija savi bērni jāved uz Rīgu, bet visi palīdzību saņēmuši Ogrē.


17.janvārī meitene guvusi kreisās plaukstas un pirkstu traumu, spēlējot basketbolu. Kāds vīrietis, strādājot dārzā, salauzis pirkstu. Vēl kāds vīrietis rokas traumu ieguvis, spēlējot florbolu.


2001.gadā dzimis vīrietis slimnīcā nogādāts ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) - atvests no ielas. Pacientam konstatēts alkohola reibums un marihuānas intoksikācija.


18. janvārī slimnīcā NMPD nogādājis nezināmu personu alkohola reibumā ar sistu brūci galvā. Persona atrasta uz ielas.


Meitene, spēlējot bumbu, guvusi kreisās plaukstas traumu. Savukārt vīrietis pārsitis pieri pret krēsla stūri.


NMPD arī atvedis uz slimnīcu autoavārijā iekļuvušu sievieti sievieti: cietusī lauzusi kreiso atslēgas kaulu,  konstatēts galvas sasitums, sista brūce vaigā.


Kāds jauns cilvēks, uzkāpjot  uz stikla, sagriezis kreiso pēdu, bet vēl cits - sportojot kritis un traumējis kreiso plaukstu.


Divas sievietes traumas ieguvušas dejojot. 18.janvārī viena paciente lauzusi pirkstu, bet otra 19.janvārī lūgusi mediķu palīdzību - vainojams ceļa locītavas menisks.


19.janvārī garāmgājēji izsaukuši NMPD - uz ceļa gulējis cilvēks. NMPD nogādājis slimnīcā vēl vienu 44 gadus vecu pacientu alkohola reibumā, kuram bija nepieciešama mediķu palīdzība. Pacients bijis agresīvs. 


Sieviete, uzlejot sev karstu ūdeni, guvusi vēdera apdegumus. 


Diemžēl nedēļas nogalē īpaši daudz traumu ieguvuši jauni cilvēki sportojot. Pārstāvēti vai visi sporta veidi: florbols, hokejs, futbols un basketbols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45763

21. janvārī, 18:44, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet