Atgriezties pie raksta

Traumas var gūt arī dejojot

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā palīdzība sniegta vairākiem dažādos apstākļos traumas guvušiem pacientiem, informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

24.janvāra pēcpusdienā slimnīcā pēc palīdzības vērsusies sieviete, kura guvusi deguna sasitumu, jo viņai uzkrituši rati. Šajā pašā dienā mediķu aprūpē nonācis vīrietis ar astes kaula lūzumu pēc tam, kad viņš atmuguriski nokritis uz trepēm.


25.janvārī neilgi pēc pusnakts slimnīcā vērsusies sieviete, kura, krītot pa trepēm, guvusi abu ceļu sasitumus un virspusējus nobrāzumus.


Pussešos no rīta palīdzība sniegta vīrietim ar labās rokas pirksta sasitumu. Trauma gūta kautiņa laikā. Vīrietis, sitot citam cilvēkam, pats kļuvis par cietušo.


Slimnīcā pēc palīdzības vērsusies sieviete ar darbā gūtu traumu - kreisās rokas pirksta sasitumu. 


Pēc neveiksmīga kritiena uz ielas slimnīcā nonākusi jauniete ar labā ceļa sasitumu un saišu sastiepumu. 


Palīdzība sniegta sievietei, kura ar stiklu iegriezusi labās rokas pirkstā. Brūce sašūta.


Šajā pašā dienā slimnīcā pēc palīdzības vērsusies sieviete ar dejojot gūtu kreisās pēdas saišu sastiepumu. Savukārt 26.janvāri sniegta palīdzības sievietei, kura nokrītot dejas laikā sasitusi labo ceļgalu.


Slimnīcā nonākusi sieviete, kura, pēc kritiena no dīvāna, guvusi sistu brūci pierē. Savukārt jaunietis, mājās krītot, guvis sistu brūci galvas matainajā daļā


Kādu sievieti sakodis pašas suns.


Šajā dienā vairākas traumas gūtas arī sporta aktivitātēs. Jauniete skriešanas laikā sastiepusi labās kājas potīti. Kāda cita jauniete, ledus hallē nokrītot , sasitusi kreiso plaukstu. Palīdzības sniegta arī sievietei, kura sporta nodarbību laikā guvusi labā apakšstilba sasitumu un muskuļu sastiepumu. 


Kopumā aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 40, bet dienas stacionārā ārstējušies 6 pacienti. Slimnīcā observēti 12, ambulatori palīdzību meklējuši 45 pacienti, tajā skaitā 20 bērni. 


Bērniem pārsvarā konstatēta paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, iesnas, trīs gadījumos akūts laringīts, kā arī trīs gadījumos akūts bronhīts.


Savukārt pieaugušajiem pacientiem konstatēta saaukstēšanās, paaugstināta ķermeņa temperatūra, iesnas, spēcīgas galvassāpes, muguras virspusējo un dziļo muskuļu sastiepums, funkcionāli kuņģa zarnu trakta darbības traucējumi, akūts bronhīts, divos gadījumos - akūta urīnceļu infekcija, bet piecos gadījumos  - paaugstināts asinsspiediens.


Gripa aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcā nav reģistrēta, pacienti vērsušies  pēc palīdzības  ar saaukstēšanos un paaugstinātu ķermeņa temperatūru.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45820

27. janvārī, 12:38, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet