Atgriezties pie raksta

Iereibis pacients demolē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta auto

2.februārī pirms pulksten trijiem naktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki Ogres slimnīcā nogādājuši vīrieti alkohola reibumā ar sistu brūci galvā, informē slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Pacients uzvedies agresīvi, lamājies, salauzis Neatliekamās medicīniskās palīdzības imobilizācijas dēli, atteicies no ārstēšanas un pametis ārstniecības iestādi. Par notikušo ziņots Ogres novada pašvaldības policijai. 


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādājuši vēl divus iereibušus vīriešus. Abiem vīriešiem konstatēts alkohola reibums un sistas brūces galvā. Viens no vīriešiem atradās 3,8 promiles stiprā alkohola reibumā.


2.februārī ap plkst. vieniem naktī kāds darba devējs uz slimnīcu atsūtījis vīrieti, lai veiktu pārbaudi, vai darbinieks neatrodas alkohola reibumā. Alkohola reibums šajā gadījumā nav konstatēts.


Šajā pašā dienā vairākas traumas gūtas saskarē ar koku. Sieviete sev rokā iedūrusi skabargu. Strādājot ar malku, arī kādam vīrietim labajā plaukstā iedūrusies skabarga. Palīdzība sniegta arī vīrietim, kuram mežā kreisajā augšdelmā iedūries koka zars. Cietušajam konstatēta durta brūce ar daļēju muskuļu bojājumu.


Divi vīrieši sporta aktivitāšu laikā sasituši kreiso plaukstu.


Savukārt 1.februārī Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kurš, naktī krītot pa trepēm, pārsitis galvu. Palīdzība sniegta sievietei, kurai aizķērusies kāja, viņa kritusi un salauzusi labās pēdas kaulu.


Pirms pusnakts slimnīcā nonācis vīrietis, kurš, mēģinot izšķirt sava un sveša kaķa kautiņu, guvis spēcīgas brūces kreisajā apakšstilbā. Vīrietim uzbrucis svešais kaķis, kurš no notikuma vietas aizmucis. Pacientam nozīmēta vakcīna pret trakumsērgu.


Slimnīcā sniegta palīdzība bērnam, kurš spēlējoties uzkāpis rotaļu mašīnai un savainojies. 


Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 30, bet dienas stacionārā 7 pacienti, novēroti 15, bet ambulatori palīdzību meklējuši 77 pacienti, tostarp 26 bērni.


Kopš pagājušā gada Ogres slimnīcā pieejami pediatra pakalpojumi, līdz ar to vecākiem bērni nav jāved uz Rīgas klīnikām, bet kvalificētu palīdzību var saņemt uz vietas, uzsver D.Širovs.


Bērniem ambulatori konstatēts akūts bronhīts, rinīts, tonsillīts, akūta respiratora vīrusa infekcija, faringīts, cukura diabēts, laringīts, bronhiālā astma, pieauss dziedzera iekaisums, funkcionāli zarnu trakta darbības traucējumi un citas kaites.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45901

3. februārī, 12:55, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

man ir bijis lidzigi • 3. februārī, 17:38
nepiekritat stradat pa nakti firma, kur ir vismaz divi cilveki, savadak kadu dienu treshais no jums ar savu ceturto moskvichu izdomas, ka piektais ritens lieks
nesaprotu • 3. februārī, 17:32
piekauj un tad ārstē? vai tikai piekauj?
alkosheptes vechi • 3. februārī, 16:21
tas viss delj tam jaunajam alkohola licenzem https://spoki.lv/dabasdraugi/Latvijas-zivis/110877/1/3

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet