Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē četri vīrieši cietuši kautiņos

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 28, bet dienas stacionārā ārstējušies 12 pacienti. Slimnīcas observācijas gultās novēroti 6, bet ambulatori vērsušies 78 pacienti, no tiem 27 bērni, informē slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika. 

Bērniem pārsvarā konstatēta saaukstēšanās, klepus, iesnas, sāpošs kakls, akūts bronhīts, laringīts, vidusauss iekaisums. Arī pieaugušajiem pacientiem diagnosticētas saaukstēšanās pazīmes, klepus, iesnas, paaugstināta temperatūra, kā arī kuņģa zarnu trakta darbības traucējumi. 


Nedēļas nogalē medicīniskā palīdzība sniegta arī virknei traumas guvušiem pacientiem.


7.februārī vairāki aktīvi cilvēki vērsušies Uzņemšanas nodaļā ar sporta nodarbībās gūtām traumām. Sieviete futbola spēles laikā sasitusi ceļa locītavu, savukārt vīrietis, spēlējot volejbolu, kritis un guvis labās pēdas saišu bojājumu. 8.februārī slimnīcā pēc palīdzības vērsies jaunietis, kurš futbola spēles laikā sasitis labās pēdas pirmo pirkstu. Šajā pašā dienā slimnīcā nonācis kāds cits jaunietis, kurš skrienot guvis labās pēdas saišu sastiepumu. Arī kāds vīrietis guvis labās pēdas saišu sastiepumu.


Slimnīcā medicīniskā palīdzība sniegta vīrietim, kuram paša suns iekodis kājas pirkstā. Divas sievietes traumas guvušas kritiena rezultātā – viena no viņām sasitusi kreisās rokas plaukstu, bet otra – guvusi plēstu brūci kreisajā celī.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti ar kreisā apakšstilba vaļēju lūzumu un asiņošanu. Vīrietis savas privātmājas pagalmā paslīdējis un satraumējis kāju. 


Medicīniskā palīdzība bija nepieciešama arī vairākiem kautiņos cietušiem vīriešiem.


Sestdien pirms trijiem pēcpusdienā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādāja vīrieti ar krūšu kurvja un galvas sasitumu, kā arī sistu brūci galvas matainajā daļā. Kā skaidro cietušais, starp vīrieti un viņa paziņu izraisījies konflikts, kā rezultātā paziņa viņu piekāvis.


Jau pēc pāris stundām slimnīcā pēc palīdzības vērsies vēl kāds kautiņā cietis vīrietis ar galvas sasitumu un sistu brūci galvas matainajā daļā.


Ap pulksten pusdeviņiem vakarā slimnīcā nonācis vīrietis, kuram uzbrukusi pazīstama persona. Cietušajam konstatēts galvas un kreisā pleca sasitums.


9.februārī ap pulksten pusvienpadsmitiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādāja vīrieti ar galvas sasitumu un alkohola reibumā. Arī šis vīrietis cietis kautiņā.


Šajā pašā dienā medicīniskā palīdzība sniegta vīrietim, kurš krītot guvis kreisās pēdas sasitumu un saišu bojājumu. Slimnīcā vērsies vīrietis ar labā atslēgas kaula lūzumu, labās puses krūšu kurvja sasitumu pēc kritiena no motocikla. 


Palīdzība bijusi nepieciešama jaunietim, kurš sagriezies ar stiklu un guvis brūci kreisajā elkonī. Savukārt cits jaunietis, spēlējot hokeju, guvis kreisā apakšdelma sasitumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45983

10. februārī, 14:20, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ontons • 11. februārī, 13:08
sadzēramies līdz atraugām, sakāvāmies mēs pa draugam, Jezupam bij pīrē streipa, mucaii dibens lauzts un steipa!
Morics • 10. februārī, 18:51
Ogrē vajag ar galvām domāt, lai to narkoloģisko dispanseru nevajadzētu
Maks • 10. februārī, 17:51
Ogrē vajag narkoloģisko dispanseru

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet