Atgriezties pie raksta

Traumas gūst makšķerējot, urbjot, sperot pa durvīm un veicot trikus ar velosipēdu

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 32, dienas stacionārā palīdzību saņēmuši 12 pacienti, slimnīcā nākuši pasaulē arī divi mazuļi, informē slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Slimnīcas observācijas gultās novēroti 14, bet ambulatora palīdzība sniegta 57 pacientiem. 28 no pacientiem bijuši bērni.


Pateicoties tam, ka Ogres slimnīcā visu diennakti pieejams pediatrs, vecākiem nevajadzēja saslimušos bērnus vest uz Rīgas klīnikām. Bērniem konstatētas dažādas saslimšanas - akūts bronhīts, rinīts, otīts, kakla iekaisums, plaušu karsonis, ēšanas traucējumi, akūta respiratora vīrusa saslimšana, akūta zarnu infekcija, konjunktivīts, skarlatīna. Vienam no mazajiem pacientiem no nāss izņemts svešķermenis – rieksts. Savukārt kāds cits bērniņš atvests uz slimnīcu, jo viņam bijušas spēcīgas raudāšanas lēkmes. Emocionālo pārdzīvojumu radījis pirms nedēļas dzīvoklī notikušais ugunsgrēks.


14.februārī plkst.15.44 slimnīcā palīdzība sniegta 1991.gadā dzimušam vīrietim, kurš ar urbi ieurbis kreisajā plaukstā. Vaļējā brūce sašūta.


Plkst.17.29. Ogres novada pašvaldības policijas ekipāža uz slimnīcu atveda 1978.gadā dzimušu vīrieti alkohola reibumā. Pēc veiktajām pārbaudēm vīrietis nogādāts atskurbtuvē.


Plkst. 22.18 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NPPD) slimnīcā nogādāja 1993.gadā dzimušu jaunieti, kurš sūdzējies par sirdsklauvēm. Viņam konstatēts 2.46 promiles stiprs alkohola reibums. Kā noskaidrots, jaunietis kopā ar draugiem trīs dienas pēc kārtas lietojis alkoholu, kā rezultātā radušies veselības traucējumi. 


15.februārī plkst.7.55 ar NMPD slimnīcā nogādāts 1957.gadā dzimis vīrietis, kurš, būdams alkohola reibumā, sasitis abus apakšstilbus un guvis sistu brūci labajā rokā.


Plkst.11.16 palīdzība sniegta 1973.gadā dzimušam vīrietim, kurš, strādājot ar dēli, sasitis kreiso plaukstu.


Plkst. 14.49 ar NMPD uz slimnīcu atvesta 1969.gadā dzimusi sieviete, kurai vīrs iesitis pa galvu. Sistā brūce galvā sašūta. Sievietei konstatēts 2.84 promiles stiprs alkohola reibums.


Plkst. 15.46 palīdzība sniegta 2003.gadā dzimušai jaunietei, kura situsi ar roku pret sienu un salauzusi labās rokās pirkstu.


Plkst.16.48 slimnīcā nonācis 1957.gadā dzimis vīrietis. Makšķerējot Daugavā, vīrietis paslīdējis un nokritis ar seju pret akmeņiem. Mediķi sašuvuši kreisajā vaigā gūto brūci. Jāpiebilst, ka vīrietis bija devies makšķerēt pēc alkohola lietošanas iepriekšējā dienā. Iespējams, ka šis apstāklis ietekmēja kustību koordināciju.


16.februārī plkst.10.21 palīdzība sniegta 2004.gadā dzimušam puisim, kurš, veicot trikus ar velosipēdu, uzrāvis gaisā priekšējo riteni, kritis, sasitis pakausi un guvis galvas sasitumu. Viņu slimnīcā nogādāja NMPD.


Plkst.18.13 ar NMPD uz slimnīcu atvesta 1984.gadā dzimusi grūtniece, kura iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā. Ne sievietei, ne gaidāmajam bērniņam veselības problēmas nav konstatētas. Avarējot automašīnai, sievietei ar drošības jostu saspiests vēders.


Plkst.18.25 no avārijas vietas NMPD slimnīcā nogādāja 1953.gadā dzimušu sievieti. Veicot kreiso pagriezienu pie Ogres Mūzikas skolas, automašīnā ietriecies cits transportlīdzeklis. Ātrums nav bijis liels, tāpēc sievietei veselības problēmas nav konstatētas.


Plkst.18.33 ar NMPD no Lielvārdes atvesta 1994.gadā dzimusi sieviete. Cietušajai uz ielas uzbrucis pazīstams  cilvēks -  satvēris aiz matiem, ar galvu sitis pret palodzi. Sievietei konstatēts smadzeņu satricinājums, galvas un pleca locītavas sasitums. 


Plkst.19.30 medicīniskā palīdzība sniegta 2016.gadā dzimušai meitenei, kura baseinā paslīdējusi, kritusi un guvusi virspusēju sistu brūci zodā. Brūce sašūta.


Plkst. 23.21  slimnīcā ar lauztu kājas pirkstu nonācis 1990.gadā dzimis vīrietis. Kā skaidroja cietušais, viņš, atgriežoties mājās, traumu guvis ar kreiso kāju iesperot pa durvīm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46065

17. februārī, 13:28, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet