Atgriezties pie raksta

Agresīva sieviete sociālajā mājā neadekvāti uzvedas un uzbrūk policijas darbiniekam

16.februārī plkst.12.30 saņemts izsaukums uz Indrānu ielu, kur sociālajā mājā agresīva sieviete stiprā reibuma stāvoklī bļaustās, lamājas rupjiem, necenzētiem vārdiem, dauzās pie citu istabiņu durvīm, klausās skaļu mūziku, traucējot apkārtējo iedzīvotāju mieru.

Kā informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis, ierodoties norādītajā adresē, koplietošanas gaitenī tika pamanīta sieviete stiprā reibuma stāvoklī, kura kliedza, lamājās un dauzījās pie citu istabiņu durvīm. Sievietes istabiņā skanēja skaļa mūzika.


Ieraugot policijas darbiniekus, sieviete centās ieskriet savā istabiņā un aizcirst durvis, bet tas viņai neizdevās. 


Agresīvā sieviete tika aizturēta, lai veiktu pārrunas, bet viņas neadekvātās uzvedības dēļ tas nebija iespējams. Viņa turpināja bļaustīties un lamāties rupjiem, necenzētiem vārdiem, kā arī mēģināja uzbrukt pašvaldības policijas darbiniekam. Policijas darbinieku lūgumu nomierināties un neklaigāt sieviete kategoriski ignorēja. 


Sieviete uz brīdi nomierinājās, bet tad atkal sāka agresīvi uzvesties un iesita ar roku pa seju pašvaldības policijas darbiniekam.


Tika pieņemts lēmums ievietot agresīvo dāmu pašvaldības policijas dienesta automašīnā un nogādāt medicīniskajā atskurbtuvē. 


Kā vēlāk noskaidrojās agresīvā, stiprā reibuma stāvoklī esošā sieviete ir 1979.gadā dzimusī sociālās mājas iedzīvotāja. Alkohola koncentrācijas izelpā gaisā pārbaude liecināja, ka sieviete atrodas vairāk nekā 2 promiles stiprā alkohola reibumā.


Pēc atskurbšanas sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, jo viņa, būdama alkohola reibumā, traucēja sabiedrisko mieru.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46092

19. februārī, 11:22, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ņemiet vidusskolas un pamatskolas • 22. februārī, 16:17
atestātu un dui uz vuzu, es jau 2000 gadu sākumā izbaudīju to laimi, kā ir, kad fig zin, kur esi ielīdis un ir jāsāk domāt, kā arī laika biedri bija ukraiņi un poļi, neko tādu baigo neiemācijos, bet vismaz mammiņai un papam prieks, tagad taisu trissturus
Armands • 22. februārī, 01:53
latviesu maukas Ogre vairak.
valdis • 21. februārī, 21:18
pilna ogre ar tadam letam, neadekvatam maukam.mauku un krievu pabiru krustojumi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet