Atgriezties pie raksta

Vīrietis Ogrē ielu šķērso četrrāpus

17.februārī plkst. 16.42 Ogres novada pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Vidus prospektu. Iedzīvotāji ziņoja, ka pie mājas guļ iereibis vīrietis, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Ierodoties norādītajā vietā un apsekojot tuvāko apkārtni, Vidus prospektā uz ceļa braucamās daļas policijas darbinieki pamanīja reibumā esošu vīrieti, kurš pārvietojās četrrāpus.


Iereibušais mēģināja piecelties, bet nespēja noturēt līdzsvaru un nokrita. Ņemot vērā apstākļus, minētā persona aizturēta un nogādāta medicīniskajā atskurbtuvē, kur veikta arī alkohola koncentrācijas izelpā pārbaude. 


Vidējais rādījums – 3,5 promiles. Noskaidrots, ka 1949.gadā dzimušais vīrietis ir bez noteiktas dzīvesvietas. 


Pēc atskurbšanas vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc APK 171.panta 2.daļas, jo pārkāpums izdarīts atkārtoti. Minētajai personai pēdējo trīs gadu laikā jau vairāk nekā 30 šādu pārkāpumu.


"Pēdējā laikā mūsu darbiniekiem nereti nākas saskarties ar bezpajumtniekiem. Šīs personas pašvaldībai rada vienīgi zaudējumus, jo par medicīniskās atskurbtuves pakalpojumiem nespēj samaksāt. Pastāvīgo klientu parādi sasniedz pat vairākus tūkstošus eiro. Vismaz 70 procenti šo cilvēku ir maksātnespējīgi, bet pašvaldības pienākums ir par viņiem rūpēties, lai viņi netiktu atstāti uz ielas un kāpņu telpās un būtu nogādāti cilvēka cienīgos apstākļos," norāda U.Ulmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46100

20. februārī, 08:49, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ha • 20. februārī, 17:52
Kā gribu, tā pastaigājos.
.. • 20. februārī, 13:17
Gan jau,ka bārda:D
nu • 20. februārī, 12:44
Vajag tādus varoņus nobildēt lai visi zina,ka tas ir dzērājs un klaidonis

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet