Atgriezties pie raksta

Ar koronovīrusu saslimušajiem būs jāārstējas Rīgā

Pēc Eiropā konstatētajiem pirmajiem nāves gadījumiem, ko izraisījis  koronovīruss, iedzīvotāji interesējas, kur meklēt palīdzību aizdomās par saslimšanu ar šo vīrusu.

"Ogres slimnīcā nav infektologa, tāpēc, ja ir aizdomas par inficēšanos ar koronovīrusu, pieaugušajiem pēc palīdzības jāvēršas Latvijas Infektoloģijas centrā, bet bērniem – Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā, kur iespējams veikt pārbaudes," skaidro Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs. "Ja saslimušais ir smagā stāvoklī, tad jāsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, ja vieglā formā, tad uz specializēto ārstniecības iestādi jādodas ar personīgo transportu."


Pagaidām Ogrē nav reģistrēti šādi inficēšanās gadījumi, taču, ja cilvēks ir atgriezies no komandējuma vai ceļojuma uz Ķīnu vai šai valstij pieguļošajiem areāliem, pēc, mediķu domām, atbraukušajiem būtu ieteicams noteiktu laiku, kas ir aptuveni divas nedēļas, uzturēties karantīnā.


Pēc plašsaziņas līdzekļos pieejamās jaunākās informācijas Ķīnā ar koronavīrusu inficējušies aptuveni 74 000 cilvēku un vairāk nekā 2000 ir miruši, lielākā daļa Hubei provincē un tās galvaspilsētā Uhaņā.


Pasaulē ārpus kontinentālās Ķīnas līdz šim bija apstiprināti vairāk nekā 1000 infekcijas gadījumu un 11 nāves gadījumi. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46129

22. februārī, 10:53, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

viruss • 23. februārī, 23:28
ne jau virsraksts, bet vīruss ir biedējošs
xxx • 23. februārī, 21:49
Jā, patiešām virsraksts ir biedējošs
nu nu • 23. februārī, 09:25
Vispār jau pat sejas masku aptiekās nav...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet