Atgriezties pie raksta

Nakts laikā dzīvokļa durvīm jābūt aizslēgtām!

18. un 19.februārī Ogrē reģistrētas divas zādzības no dzīvokļiem, kas izdarītas nakts laikā, kamēr mitekļu saimnieki saldi guļ.

18.februārī nakts laikā kādā dzīvoklī Ogrē, Tīnūžu ielā, nozagtas dažādas mantas – divi naudas maki, dokumenti, dāvanu karte, 200 eiro, divas somas, portatīvais dators. Līdzīga zādzība kādā dzīvoklī Ogrē, Tīnūžu ielā, notikusi arī 19.februāra naktī. Zagļi līdzi aiznesuši dokumentus, bankas karti un divus datorus. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis norāda, ka abas zādzības no mitekļiem izdarītas nakts laikā, kamēr saimnieki guļ. Diemžēl, dodoties gulēt, dzīvokļu saimnieki aizmirsuši pārliecināties, vai mitekļa durvis ir aizslēgtas, kas ļāvis zagļiem netraucēti iekļūt svešajā dzīvoklī un rīkoties.


Šādā veidā zādzības daudzdzīvokļu mājās notikušas arī iepriekš – zagļi nakts laikā, paraustot durvju rokturus, atrod mitekļus, kas nav aizslēgti, iekļūst dzīvoklī un pāris minūšu laikā paņem to, kas atrodas gaitenī vai tuvumā – somas, naudas makus, telefonus un citas ierīces. V.Gržibovskis aicina, pirms doties pie naktsmiera, noteikti pārliecināties, vai dzīvokļa durvis ir aizslēgtas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46135

23. februārī, 16:08, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

streso, ka kautko var • 26. februārī, 09:26
tev nocelt tie, kam 18 gados radās ideja, tagad no 45-65 galus velkot kopā yksusam korķis iztrūkumā, maksimas parodija par optimas dzermajiem izgāzās, jo vada židkaja a mellenes lācis apēda, tad jātaisa zapte
Eduards Lunis • 24. februārī, 10:39
---Nu redz cik skaisti-durvis bija vaļā!? Tā ka var neko neizmeklēt-viss kārti'bā!? Tipa -on sam prišol!? Man arī Ķeguma policisti nodedzina saimnieci'bas ēku , Grižibovskis saka ka te ir redzams nozieguma sastāvs, bet gadiem neko nedara , jo ir neapstrīdāmi redzams, ka ir vismaz li'dzvainiģi policisti! Vai tur policijā , prokuratūrā tiesā ir kāds šīm profesijām atbilstošs kadrs!? Es neesmu pamanījis!? Un 'Jūs!?
Opā • 24. februārī, 09:55
Pirms pāris gadiem arī man bija šāda situācija, durvis bij aizslēgtas, saldi gulējām , ienāca, paņēma ko varēja un klusiņām aizgāja, tas arī viss, ne lauztas durvis nekā. Nācās pirkt suni,lai ir kas vaktē. Tā arī garnadžus neatrada.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet