Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē konstatēti trīs saslimšanas gadījumi ar gripu

Aizvadītajās brīvdienās slimnīcā stacionēti 33, dienas stacionārā ārstējušies 9, observācijas gultās novēroti 22, ar traumām un saslimšanām vērsušies 45 pacienti, bijušas 5 dzemdības, informē Ogres slimnīcas galvenā māsa Sandra Zaunerčika.

No visiem pacientiem 23 bija bērni ar dažādām saslimšanām. Mazajiem pacientiem trīs gadījumos  konstatēts akūts vidusauss iekaisums, tikpat daudz gadījumos pneimonija un funkcionāli kuņģa-zarnu trakta traucējumi, kā arī asiņošana no deguna, bronhīts, akūts laringīts, paaugstināta temperatūra, sāpošs kakls. Diviem mazajiem pacientiem konstatēta gripa.


Arī viens no pieaugušajiem saslimis ar gripu. Pieaugušie pacienti vērsušies pēc palīdzības ar alkohola intoksikāciju, akūtām vēdersāpēm, paaugstinātu asinsspiedienu, pneimoniju, saaukstēšanās pazīmēm – sāpošu kaklu, paaugstinātu temperatūru. 


21.februāra vēlā vakarā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests(NMPD) uz slimnīcu atved alkohola reibumā esošu vīrieti ar sistu brūci galvā. Pēc paša stāstītā, esot kritis uz kāpnēm un pārsitis galvu.


22.februārī no rīta Uzņemšanas nodaļā vēršas sieviete ar krūšu kurvja sasitumu. Iepriekšējās dienas vakarā esot kritusi.


Šajā pašā dienā medicīniskā palīdzība sniegta jaunietim, kurš traumas – labās potītes sasitumu un saišu bojājumu -  guvis, nokrītot no koka.


23.februārī ap pusvieniem naktī Uzņemšanas nodaļā nonāk vīrietis ar plēstu brūci starp labās rokas ceturto un piekto pirkstu. Esot sadūris roku pret žogu.


Šajā pašā dienā, bet jau pēcpusdienā, traumu sadursmē ar žogu guvis arī kāds jaunietis. Atsitot galvu pret žogu, jaunietis guvis vaļēju brūci galvā. Uzņemšanas nodaļā brūce sašūta.


Kāds vīrietis, strādājot ar cirvi, traumējis sev roku un guvis vaļēju brūci kreisajā plaukstā. Roka tiek sašūta.


Savukārt sieviete, ejot uz veikalu, pamežģījusi kāju un guvusi traumu - labās pēdas potītes sasitumu un saišu bojājumu. 


Aizvadītās nedēļas nogalē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī sporta aktivitātēs – futbola laukumā, slidotavā, skeitparkā - traumas guvušiem pacientiem.


22.februārī Uzņemšanas nodaļā vērsies vīrietis ar labās rokas otrā pirksta mežģījumu. Trauma gūta sportojot.


23.februārī mediķu palīdzība bija nepieciešama diviem futbolistiem. Viens no viņiem kritis un sasitis elkoni, otrs – traumējis plaukstu.


NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja sievieti, kura slidojot slidotavā, atsitusi pakausi pret ledu un guvusi smadzeņu satricinājumu un galvas sasitumu.


Šajā pašā dienā mediķu palīdzība bija nepieciešama arī jaunietim, kurš skeitparkā sasitis kreiso pēdu un guvis saišu sastiepumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46141

24. februārī, 12:11, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bailīgs • 24. februārī, 13:55
kurā pasākumā vai iestādē bērni to gripu dabūja? uz ielas it kā nav, visa aizpūsta ar vēju prom

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet