Atgriezties pie raksta

Nepilngadīgie smēķē, lieto alkoholu un konfliktē

24.februārī divi nepilngadīgie smēķēja Suntažos pie tilta. Šajā pašā dienā Tīnūžu pagastā nepilngadīgā atradās alkoholisko dzērienu ietekmē. Abos gadījumos sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

25.februārī Suntažos, pēc konflikta starp audzēkņiem, Ogres slimnīcā nogādāta 2007.gadā dzimusi meitene, kurai konstatēts galvas un ķermeņa sasitums. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 2003.gadā dzimušo iespējamo pāridarītāju. Uzsākta administratīvā lietvedība.


Saņemta arī informācija, ka 26.februārī Ogrē, Bērzu alejā, vienaudzis draud izrēķināties ar 2011.gadā dzimušo B., bet Ogrē, Birzes ielā, ar 2011.gadā dzimušo Ž. Abos gadījumos policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46206

28. februārī, 14:09, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ir risinājums • 1. martā, 10:14
koļam un tamlīdzīgiem ar atalidi kiploki jātirgo, nevienam nav noslēpums, ka enerģiskie vampīri ir sasūkuši sevī i šņabīti i cigaretīti, lai nav bronhīts, jāēd ķiploki
viedoklis • 29. februārī, 17:47
agrak skolotajs tas bija svetais,bet tagad pat roku var pacelt.
Ogrenietis • 29. februārī, 10:54
Vai. Bērniņi jāsargā. Bērniņi jāsaudzē. Neko nedrīkst aizrādīt. Drīz šitās paaudzes maziņie bērniņi mums rīkles pārgriezis bez sirdsapziņas pārmetumiem. Visatļautība līdz tam ir novedusi. Viņi ļoti labi saprot, ka izņemot pirksta kratīšana, ka tā nedrīkst darīt, nekas cits viņiem par to nebūs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet