Atgriezties pie raksta

Traumas gūst apgāžoties mašīnai, ieskrienot tribīnēs, sašķīstot pudelei un dusmās triecoties pret sienu

Aizvadītajās brīvdienās stacionēti 38 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 6, observācijas gultās novēroti 18, ambulatori aprūpēti 69, informē Ogres slimnīcas galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

Uzņemšanas nodaļā ārstējušies 25 bērni, kuriem konstatēti funkcionāli kuņģa-zarnu trakta traucējumi, gripa, paaugstināta temperatūra, klepus, iesnas, ausu sāpes, galvas sasitums, stomatīts.


Savukārt pieaugušajiem konstatēti funkcionāli kuņģa-zarnu trakta traucējumi, akūta respiratora vīrusu infekcija, galvas reiboņi, sāpes kreisajā sānā un vēderā, bronhīts, kā arī epilepsijas lēkmes gadījums.


28.februārī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādā vīrieti ar galvas sasitumu, sistu brūci galvā un sejā. Cietušais, kurš atradās alkohola reibumā, esot sakāvies un guvis traumas. Šīs pašas dienas vakarā Uzņemšanas nodaļā meklē palīdzību vīrietis ar sejas sasitumu. Pa seju viņam esot iesitusi zināma persona. Palīdzība sniegta arī jaunietim, kurš sportojot sastiepis labo potīti.


29.februārī Uzņemšanas nodaļā vēršas jaunietis ar augšlūpā sistu brūci. Pēc paša stāstītā, mājās aizķērusies kāja, kritis un sasitis seju pret galdu. Uzņemšanā uzliktas šuves.


Palīdzība bija nepieciešama vīrietim ar labās pēdas sasitumu. Dusmu uzplūdā esot spēris ar kāju pret sienu un traumējis pēdu. Līdzīgā veidā cietis arī kāds jaunietis, kurš dusmu uzplūdā ar roku esot sitis pret sienu un traumējis labo plaukstu.


Slimnīcā nonācis vīrietis, kurš ar mašīnu iebraucis grāvī. Mašīna apgāzusies, bet vadītājs guvis galvas sasitumu.


Uzņemšanā palīdzību sniedz bērnam ar virspusēji grieztām brūcēm apakšstilbā. Pēc vecāku stāstītā, krītot pudelei, tā sašķīda pret zemi un lauskas lidoja arī bērna virzienā. 


Šajā pašā dienā Uzņemšanas nodaļā vērsies jaunietis ar pierē sistu brūci. Sportojot ar galvu ieskrējis tribīnēs un sasitis galvu.


1.martā palīdzība sniegta vīrietim ar sistu brūci galvā. Esot sasitis galvu pret automašīnas bagāžnieku.


Uzņemšanas nodaļā vēršas sieviete ar kreisās puses ribu sasitumu. Pēc pašas stāstītā, iepriekšējā dienā esot kritusi uz kreisajiem sāniem.


Palīdzība sniegta diviem mazajiem pacientiem  – viens  bērns ar nazi iegriezis pirkstā, bet otrs, krītot no šūpolēm, sasitis galvu un kreiso plecu.


Savukārt jaunietis traumējis pēdu, lēkājot uz batuta un atsitot pēdu pret batuta malu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46226

2. martā, 16:44, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

johaidiņš • 3. martā, 09:13
izmetiet visu naudu atlaidiet no darba alko šeptes večus un vecenes, un sāciet staigāt visur basām kājām, savādāk, jau paliek ērmoti, vectētiņš devās pie jāzepa, sievasmāte vienīgais, ko mācēja pateikt: "kā tagad ar naudu?"

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet