Atgriezties pie raksta

Ogrē policists, pārmeklējot ar B un C hepatītu inficētu narkomānu, saduras ar šļirci

6.martā plkst.18.23 pēc medicīniskās palīdzības Ogres slimnīcā vērsies policists, kurš sadūries ar šļirci, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Šļirce atradusies aizturētajam kabatā. Kā noskaidrots, aizturētais lieto narkotikas, kā arī ir inficējies ar B un C hepatītu, bet pie mediķiem nav vērsies. Aizturētais atradās stiprā alkohola reibumā. Veiktas analīzes.


Nedēļas nogalē dominējušas sporta aktivitātēs gūtas traumas. 7.martā 2003.gadā dzimusi jauniete sporta nodarbībās sastiepusi kreisā apakšdelma muskuļus, 2011.gadā dzimis zēns sastiepis kreisās plaukstas trešo pirkstu, 2007.gadā dzimis zēns sastiepis kreisā apakšstilba muskuli, 2004.gadā dzimis jaunietis sastiepis kreisās pēdas locītavu. Savukārt 8.martā 2003.gadā dzimis jaunietis, spēlējot basketbolu, labajā pēdā salauzis kaulu. 


7.martā pēc palīdzības vērsās sieviete, kura guvusi ceļa kreisās locītavas traumu un meniska bojājumu. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) Uzņemšanas nodaļā nogādāja vīrieti, kurš samežģījis ceļa locītavu un guvis meniska bojājumu. NMPD atveda sievieti, kura ar stiklu sagriezusi kreiso plaukstu. Vēl kādai sievietei sašūta lūpa, kuru viņa pārsitusi mājās. Kāda cita sieviete slimnīcā nonākusi ar sasistu galvu un seju. Pēc pašas sniegtās informācijas, esot piekauta. Cietušajai konstatēts arī  1.6 promiles stiprs alkohola reibums. Palīdzība sniegta vīrietim, kurš sagriezis labo plaukstu un piektajā pirkstā guvis diezgan lielu brūci. Kāds cits vīrietis, ceļot smagumu, ar virvi saspiedis labo plaukstu.


8.martā pēc palīdzības vērsās sieviete, kura kritusi un salauzusi labo roku. Viņai konstatēts arī 2.78 promiles stiprs alkohola reibums. Kāds vīrietis ticis pie sistas brūces uzacī. Kā guvis traumu, pacients neizpauž.


Medicīniskā palīdzība sniegta arī vairākiem bērniem. 7.martā 2010.gada dzimušu zēnu pagalmā piekāvuši nepazīstami puikas, bet 2013.gadā dzimušam zēnam nezināms suns iekodis kreisajā apakšstilbā. 2016.gadā dzimis puisītis kritis un salauzis labo atslēgas kaulu. 8.martā 2008.gadā dzimusi meitene sasitusi kreisās plaukstas locītavu. Palīdzība sniegta 2014.gadā dzimušam zēnam ar sistu brūci deniņos. Brūce sašūta. 


Aizvadītās nedēļas nogalē slimnīcā uzņemti 44 pacienti, dienas stacionārā palīdzību saņēmuši 8, observācijas gultās novēroti 19, ambulatorā palīdzība sniegta 71 pacientam. Ambulatorā palīdzība sniegta arī 22 bērniem. Bijušas arī 4 dzemdības. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46288

9. martā, 14:05, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ха ха • 10. martā, 07:24
>>>pilsonis:- Где то я с тобой согласен.
DIZAINERS • 9. martā, 20:33
Savā laikā strādājot un " pareizi " runājot ar narkomāniem viņi paši visu izlika un parādīja .
pilsonis • 9. martā, 19:32
ha ha ta vinjam vajag b pasi jau ir narko tirgoni bus maciba

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet