Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā izsludina karantīnu

Sakarā ar Ārkārtas situāciju saistībā ar COVID-19, no 13.marta Ogres slimnīcas nodaļās tiek noteikta KARANTĪNA, kas nozīmē, ka tiek pārtraukta trešo pušu un apmeklētāju iekļūšana slimnīcas stacionāra nodaļās, informē slimnīcas administrācija.

Attiecībā uz Dzemdību nodaļas pacientēm - ir atļautas ģimenes dzemdības, kur piedalās dzemdētājas partneris, ja apliecina, ka pēdējo 14 dienu laikā nav uzturējies COVID-19 skartajās teritorijās. Gadījumos, ja nevaram nodrošināt ģimenes palātu, tad apmeklētāji pēcdzemdību periodā nav atļauti. Bērnu nodaļā bērnu var pavadīt viens no vecākiem, apliecinot, ka pēdējo 14 dienu laikā nav uzturējies COVID-19 skartajās teritorijās.


Būsim atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību, izturēsimies ar sapratni!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46377

14. martā, 09:44, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>>zinu, zinu • 18. martā, 17:22
ej uz policiju, Brīvības ielā 6 un raksti iesniegumu!!! Ogre teritoriāli maza, no slimn. līdz polic. ēkai ~ 10- 15min. gājiens kājām. Ja dzīvo Mālkalnē - arī nav mega attālums līdz Brīvības 6
Zinu, zinu • 17. martā, 06:46
Kā tas nākas, ka dzemdību nodaļā darbu turpina vecmāte, kurai vīrs tikko atgriezies no reisa?
Ūva • 14. martā, 15:43
Savāds jautājums! Tieši tāpēc prasa, ka saslimstība kāpj. Ja cilvēki būtu apzinīgi un ievērotu prasības, ja nepakļautu citus reālām briesmām saslimt, varētu būt mierīgi. Bet zinām , cik muļķīgi rīkojas Sipenieces un citu gara radinieki, kas speciāli izaicina likteni: lūk, tagad vēl jābrauc uz Austriju. Puse Eiropas valstu slēdz savas robežas, un pareizi dara! Gaidu, kad tas būs uz Latvijas robežas ar Krieviju. Kas tur notiek? Kāds zina?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet