Atgriezties pie raksta

Sieviete, metot ar metāla krūzi, pārsit dēlam galvu

Aizvadītās nedēļas nogalē slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 38, dienas stacionārā - 9, novēroti – 15 pacienti, bet ambulatorā palīdzība sniegta 71 pacientam, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Nedēļas nogale bijusi arī visai traumatiska, ko veicinājusi gan alkohola lietošana, gan arī laika apstākļi – uzsniga sniegs.


14.marta pēcpusdienā palīdzība sniegta vīrietim, kurš ejot kritis un salauzis kreiso roku. 


Ap plkst. 20 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki slimnīcā nogādājuši 1985.gadā dzimušu vīrieti ar sistu brūci galvā. Traumu guvis pēc tam, kad mamma metusi ar metāla krūzi un trāpījusi pa galvu. Brūce slimnīcā sašūta.


Tajā pašā vakarā ar NMPD uz slimnīcu atvests 1999.gadā dzimis vīrietis 2,74 promiles stiprā alkohola reibumā, kurš sakāvies ar sava vecuma jauniešiem. Cietušajam konstatēta galvas smadzeņu kontūzija un deguna lūzums.


Slimnīcā nogādāta sieviete ar sirdsdarbības traucējumiem, kas radušies ilgstošas alkohola lietošanas rezultātā. Sievietei konstatēts 2,58 stiprs alkohola reibums.


15.martā ap pusvieniem naktī slimnīcā nonācis kādas mācību iestādes audzēknis, 2001.gadā dzimis jaunieti, kurš cietis kautiņā. Pacientam konstatēts galvas sasitums un galvas smadzeņu satricinājums. Jaunietis atradās alkohola reibumā.  


Šajā pašā dienā palīdzība sniegta pacientiem ar dažādām traumām: lauzta kreisās plaukstas locītava, labā augšdelma lūzums, kreisās pēdas locītavas mežģījums, labā ceļa locītavas sasitums.


Slimnīcā vērsusies sieviete, kura, sitot ar pēdu pret durvju stenderi, salauzusi kājas pirkstu.


16.martā īsi pēc pusnakts slimnīcā nonācis vīrietis, kurš, pastaigājoties ar suni, kritis un guvis apakšdelma kaula mežģījumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46393

16. martā, 16:42, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet