Atgriezties pie raksta

« Dainis Širovs: "Varētu teikt, ka šobrīd esam frontes līnijā"

20. martā, 10:25, Policija, VUGD, slimnīca
Dzintra Dzene, Laikraksts "Ogres Vēstis Visiem"

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

olivers Hm • 24. martā, 08:31
vai kga Lielvārdes privātpraksē kăds meklēja? Mediķi bieži stāsta, ka tiek pirktas iekārtas uz Ogres slimnīcas vārda, bet labākās nonāk Oliverā!
Hm • 24. martā, 07:35
Nezinu vai 100% patiesība, bet viens no Ogres slimnīcas personāla teica, ka patiesais pārbaudes un nesaskaņu ar Viņķeli iemesls ir bijis tas, ka slimnīcā trūkst vairākas no iegādātajām plaušu ventilācijas iekārtām, kas savulaik tikušas iegādātas par bargu naudu. Vnk nav, tutū.
Justs • 22. martā, 13:37
Viņķele - visu laiku izcilākā veselības ministre. Tāpat kā Helmanis - visu laiku labākais pašvaldības vadītājs Latvijā.
. • 22. martā, 12:08
Egil, nedzēs ārā komentārus. Kā jau rakstīju iepriekš, tad ja Helmaņa kungs nevar sazvanīt veselības ministri, un tādēļ neviens nezina ko darīt, tas drīzāk liecina par kāda pārāk lielām ambīcijām un vēlmi visu kontrolēt, kā arī negatavību krīzes situācijai. Un ko darītu ja arī Viņķele būtu saslimusi, kam tad zvanītu? Nav runa par to, vai Ogres ārsti izdarīja kaut ko nepareizi, cilvēki strādā un nekļūdās tikai tas kurš neko nedara.
. • 22. martā, 10:55
Paldies ārstiem!!! Aplausi!
glābiņš • 21. martā, 20:55
ja Rīgas rezidentus Ogrei nedod, varbūt var palīdzēt Jelgava! https://zz.lv/vietejas-zinas/arkartas-situacija-llu-veterinarmedicinas-fakultates-studenti-piesakas-brivpratigaja-darba-247661
pārdomas • 21. martā, 20:09
Jebkurā slimnīcā var atrast sliktus pieredzes stāstus. Daži pat lepojas ar saviem 101 slikto pieredzes stāstu par Ogres slimnīcu, tik vien jautājums, ja jau ir tik slikti, kapēc vēršas ntās reizes pie sliktajiem mediķiem, ja pilna Rīga ar labajiem.
Lasītājs • 21. martā, 17:01
Nav vieta un laiks tagad nomelnot Ogres slimnīcu. Savējie jāaizstāv. It īpaši pret tādām Viņķelēm.
Jauki • 21. martā, 14:55
Visi man labi bija,kad es pats labs biju!Kaut viens "taurētājs' nostātos pie ķirurga galda un pamēģinātu to "vieglo darbiņu "padarīt!Tūdaļ mute būtu ciet!Paldies,dakteriem-entuziastiem par pašaizliedzīgo darbu!Tikai apbrīnoju!
sūna • 21. martā, 14:32
Visu dzīvi dzīvoju Ogrē un gadu daudz.Nevienu sliktu vārdu nevaru teikt par Ogres slimnīcu,par Gaiļezeru gan.Širovs nav funkcionārs,viņš ir ārsts un vienīgais cilvēks,kas cīnās par slimnīcu.Ja ministre var teikt"Kam tā jūsu Ogre vispār vajadzīga",tad nepriecājaties,tas nozīmē,ka mes neviens neesam vajadzīgi.Arī jūs-cienījamie Ogres slimnīcas nicinātāji!!!Nedod dievs saslimt,bet Ogres slimnīcai es daudz vairāk uzticos,kā Gaiļezera bezpersoniskajam,bieži nicinošajam konveijeram.Par testiem-eiropā atzīti ,Ķīnā ražoti,akceptēti lietošanai eiropā.Kur tad Širovs viņus dabūja? Pats ražo? Ja kāds vai kāda vēlas noslēpt nāves gadījumu no vīrusa,tas nenozīmē,ka pie tā vainojama Ogres slimnīca.Vest pacientu,zinot,ka Ogrē nav brīva aparāta,situācijā ,kad nepieciešama neatliekama plaušu ventilēšana,gan ir noziegums.Un šo noziegumu nedrīkst uzvelt Širovam,jo viņa domas neviens nejautāja.Slimnīca labi strādā un lai viņiem veicas!
SIROVS • 21. martā, 13:49
Es nemāku noteikt diagnozi vienīgais māku piedirst bikses! Tauta pieprasiet manu atlaižšanu
Anna • 21. martā, 11:30
Godātā portāla redakcija!?! Ha,Ha komentārs stipri ož pēc naida kurināšanas!!!. Vārda brībai ar naida kurināšanu nav nekāda sakara, vai ne.?
Ilze • 21. martā, 10:57
Ogrē ir bardags! Šīrovs nemaksā normālas algas ne māsiņam ne ārstiem,tāpēc mediķi pazūd no Ogres!Vinķele manās acis ir ļoti cēlusies,salidzinot ar bērziņu veselības ministru!
No citas puses. • 21. martā, 10:40
Man nav saprotamas dažas lietas. Kur Ogres slimnīca dabūja tos testus. Vai tā viena slimnīca var ko atsevišķi pasūtīt? Vai tad ar ātrajiem nekomunicē un nepastāsta situāciju, ka ventilatori nav pieejami? Arī par gripas slimniekiem. Kā sanāk, ievēro visas procedūras, bet tā pat aplipina citus pacientus ar gripu? Tad saka ka tādus sūta uz LIC, bet pēc saka ka tos izārstēja. Un tad sūdzās par bomžiem, narkomaniem? Žēl sievietes un viņas tuvinieku, bet no malas nedaudz izskatās ka Ogres slimnīcai beidzot ir jāstrādā, bet tam nav vienkārši gatava.
ха ха • 21. martā, 07:18
Только Широв с хелмисом и их шуцманская банда виноваты в том,что больница в таком состоянии. Не знаю, за всю историю больницы, есть ли хоть один пациент, которого здесь не облечили, а вылечили. Мое соболезнование близким умершей.
Ilga • 20. martā, 22:45
Mirušajai sievietei jau pilnīgs po..., kurš vainīgs. Cilvēka vairs nav.
Skats no malas • 20. martā, 22:25
Jūs, visu gudrie? Ja Jūs būtu veselības ministri, kā Jūs būtu rīkošies?
Skats no malas • 20. martā, 22:18
Nevainojiet Širovu.Pensionāriem nav jātērē sociālais budžets. Tas vajadzīgs slaistiem un sliņķiem.
>juris • 20. martā, 22:11
Jā, varu piekrist. Cik nācies saskarties, kvalitāte zem katras kritikas, visi cenšas ārstēties Rīgā.
juris • 20. martā, 22:07
ogree biezi vien uzstaada nepareizas diagnozes,taapeec jau aarstiem nepalielina algas,par tik zemu kvalitaati un attieksmi pret pacientiem
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet