Atgriezties pie raksta

No ārzemēm atgriezušies neievēro 14 dienu pašizolēšanos

16.martā saņemta informācija, ka J. Ikšķilē pārkāpj noteiktos epidemioloģiskos noteikumus un neievēro prasību 14 dienas pašizolēties, informē Valsts policija.

18.martā saņemta arī informācija par 1992.gadā dzimušo G., kurš, iespējams, Ogrē pirms četrām dienām atgriezies no Lielbritānijas un neievēro 14 dienu pašizolāciju. 


Madlienā pašizolāciju, iespējams, neievēro arī 1993.gadā dzimušais L., kurš atgriezies no ārzemēm. 


Pašizolāciju, iespējams, neievēro arī kāds tirdzniecības darbinieks, kurš pēc ārzemju brauciena atgriezies Ikšķilē, kā arī  1998.gadā dzimušais R. un 1981.gadā dzimusī I., kuri Jumpravā atgriezušies attiecīgi no Somijas un Īrijas. 


Visos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46423

20. martā, 12:02, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ai,ai • 21. martā, 09:36
Visus pārkāpējus sodīt !!!!
juris • 20. martā, 22:08
shos klaidonjus no salasnju valstiim,seenju raveetaajus vispaar nav jaaielaiz Latvijaa
Madlienietis • 20. martā, 20:08
Un cerams ka šis 1993. gadā dzimušais L. , kā arī visi pārējie ne tikai Madlienas pagastā dzīvojošie, bet no citiem apkārtējiem ciemiem, no ārzemēm atbraukušajiem vai tiem, kuri ar šiem cikvēkiem dzīvo kopā, neaizgāja uz šodien Madlienas kultūras nama rīkoto iknedēļas tirdziņu pie Madlienas kultūras nama. Par visu drošību rūpējās kultūras nama vadītāja ( smiekli nāk ) , nekas ka pie gaļas autobusa labi ja 30cm distances bija un viens otram virsū līda un pik stundā ap 8:30, ieskaitot arī tirgoņus bija vairāk kā 50 cilvēku. Žēl, ka kultūras nama vadība nesaprot situācijas nopietnību un speciāli rāda vietu kur visiem satikties. Kā arī mulsina fakts ka pēc ārkārtas situācijas tika aizliegts jebkàdas darbības, bet šodien kultūras nams bija vaļā un visi varēja izmantot labierīcības. Ja pareizi saprotu ka pašvaldības iestādēm aizliegts rīkot pilnīgi visus pasākums neatkārīgi ko skaita .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet