Atgriezties pie raksta

« I.Viņķele Ogres rajona slimnīcai atriebjas ar padomju laika metodēm

20. martā, 17:14, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Berzu Aleja • 31. martā, 19:15
PABRIEDI cik var dedzinaat savas lapas un smirdinaat visu beerzu aleju? tas jau notiek katru vakaru. logus nevar atvert maajaas. mees nevaram izveedinaat dziivoklus. jaaosta tos kaitiigos duumus!!!
ogreniete • 27. martā, 08:51
TO- platais INTERESANTI, NO KURA LAIKMETA ESI TU, NO VIŅĶELES VAI???????
ogreniete • 27. martā, 08:48
TO-plataji INTERESANTI, NO KURA LAIKA ESI TU!!!!!!
To Brīnos atkal, viņa pagalam • 21. martā, 23:10
Kārtējais perfektais cilvēciņš, kurš grib izcelties ar pārgudriem novērojumiem.
Brīnos atkal, viņa pagalam • 21. martā, 21:01
Un neviens Šo visu nemēģinās atšķetināt? KĀ SIŽETĀ TEICA DAKTERIS ŠIROVS: "vIŅA JAU BIJA PAGALAM.". TĀ TAGAD JĀSAKA ārstiem, tāds ir pieņemts standarta apzīmējems, kad nesen aizgājis mūžībā cilvēks - p a g a l a m?
Cmon • 21. martā, 20:06
Brīdī, kad pacients vēršas pie mediķiem, viņš izstāsta visu kas un kā... Sievieti ar skaidrām Covid - 19 pazīmēm atved uz Ogri....cmon, vai tiešām to viņa tikai Ogrē izstāstīja slimības gaitu? Ogre jau no paša sākuma teica, neesot ar ko elpināt, kādēļ veda uz Ogri? Nevis Ogre bija jākrata augšā ar atskaitēm, bet Rīga, Rīgā bija nolaidība jau saknē... Bet mēs jau Rīgu sargājam, atbrīvojam vietas tiem kuriem Covid - 19 saslimšana, tik kad reāli vajag, tad sūta uz reģionālo slimnīcu, kur pacientam vispār nav paredzēts nokļūt, un vēl riskē gan ar personāla, gan citu pacientu veselību.
to Nu • 21. martā, 19:48
Neko nesaku.Domā pats.No Rīgas mašīnas brauc nepārtraukti,tikai tie nav vīrusa slimnieki.Tāds ir ministrijas rīkojums.Pieļauju,ka Rīgā vairāk nav vietu,pieļauju,ka lielās slimnīcas tiek gatavotas pandēmijas pac.Piektdien pats biju klāt,kad slēdza pacientiem Rījas jūras med.centru.Teritoriju pārņēma infektologi.
Nu • 21. martā, 19:14
...saki, sūtīja speciāli, lai neitralizētu ogres sli ;)mnīcu?
to Nu • 21. martā, 18:53
Ja slimnīcas tiek gatavotas vīrusa slimniekiem,tad kāpēc sievietei ar vīrusa simptomiem un akūtu nepieciešamību ventilēt plaušas,jābrauc uz slimnīcu,kura paziņoja par to ,ka nav aparāta.Slimniecei ar vīrusu nebija vietas slimnīcās kuras tiek gatavotas vīrusa slimniekiem?Kādiem pacientiem tad tās slimnīcas Rīgā tiek gatavotas? Pat ja 100 gudrās galvas sev un savām ģimenēm tur rezervāciju,tad pacientu virzīt uz Ogri vienalga ir noziedzīgi.Ar ko slimā mira,tas protams,liels noslepums,kuru neviens nedrīgst zināt.Galvenais neatzīt,ka tas bija koronovīruss.
Nu • 21. martā, 18:37
...Viņķeles partijas. Šajā laikā gan politiskajiem kašķiem nebūtu vietas.
Nu • 21. martā, 18:33
...bet kāds taču IR vainīgs, ka sievieteī netika laicīgi sniegta palīdzība un viņa mira kamēr daži politisku aizvainojumu dēļ futbolēja šurpu turpu... Iespējams būtu labāk, ja slimnīcu vadītu kāds no Vinkeles
To nu • 21. martā, 18:17
Jā, un tai pašā laikā, pasūta trīs mājas tālāk ar rezidentu piesaisti, par kuriem slimnīca reāli jau maksā. Neesi naivs, daudzas lietas tiek slēptas, ar informāciju tiek manipulēts. Širovs atļāvās skaļi paust neērtu informāciju un tagad skandāls un Ogre vainīga.
Nu • 21. martā, 17:37
šaubos vai Viņķele personīgi nodarbojas ar pacientu izvēli pārvietošanai. Tiek atbrīvotas Rīgas slimnīcas uz krīzes laiku
Sigulda • 21. martā, 16:42
Nu tāpēc veda,ka visiem viss pofig!!! Širovs uzdrošinājās ministrei palūgt epid.situācijas periodam iedalīt darbam Ogres slimnīcā pāris ārstus-studentus.Lai atvieglotu slodzi esošajiem ārstiem.Par to dzirdēja''Kam tā jūsu Ogre vispār ir vajadzīga".Rezultātā,lai parādītu ārsta bezspēcību,pretēji lūgumam slimnieci nevest uz Ogri,nelaimīgā nonāca te.Situācijā,kad iepriekš tika pateikts,ka nav elpināmā aparāta,pacients kritiskā stāvoklī nonāca Ogrē.Kāpēc pacientei ar izteiktiem simptomiem neveica analīzi Rīgā? Kapēc veda,ja zināja,ka nav ar ko elpināt?Kapēc krīzes situācijā nevarēja sazvanīt nevienu atbildīgo darbinieku Rīgā?Kāpēc jāsaka,ka Ogres slimnīca veica nepareizi testu? Kur slimnīca dabūja reaģentu?Tur ir daudz kāpēc uz kuriem ir neērti atbildēt.Es saprotu vienu-konkrēts cilvēks neinteresē veselības sistēmu.Vajadzēs kādam sariebt,aizvedīs tur,kur droši varēs palikt bez palīdzības.
Jautājums • 21. martā, 15:44
Kapēc šo pacienti vispār veda uz Ogri, ja Ogre no paša sākuma pateica, ka nevar uzņemt konkrēto pacienti, jo nav iespēja nodrošināt pakalpojumu šim gadījumam?
>>platais • 21. martā, 14:56
lūdzu ej un vadi Ogres slimnīcas darbu, Tu taču esi vsm. 30 gadus jaunāks Dr. Širovs. Visi ceļi Tev vaļā! Lūdzu darbojies, nevis p..d dīvānā pie PC dirnot!
<<<<<< • 21. martā, 14:50
Es nesaprotu ko jūs visi gribat no Ogres slimnīcas.Kaunamies! Jūs vispār kāds zinat,ka pie veselības sistēmas sabrukuma nav vainojama neviena slimnīca,bet gan valdība un tādas ministes! Ja kāds ministrs saka''Kam tā jūsu Ogre vispār vajadzīga'',tas ir cinisms augstākajā pakāpē.Tas nozīmē,ka mēs neviens mūsu valdībai neesam vajadzīgi! Neliela epidēmija atklāj grandiozas kļūdas veselības sistēma,kas pie tā vainīgs?
Mja • 21. martā, 11:07
ar Ogres slimnīcu ļoti slikta pieredze, šķiet slimnīca mediķiem, ne pacientiem. Tas jau vien normāli, ka pārbauda kad cilvēks miris, kad būtu varējis dzīvot . Tas ka slimnīcā attieksme kā padomju laikos, tas fakts, nekas īpaši 30 gadu laikā nav mainījies.
Andris • 21. martā, 10:39
Ogres slimnīcai ir ļoti slikta slava,cik cilvēkiem pēc griešanas Ogrē bijis jābrauc uz traumām jālabo lūzumi pēc nepareizi uzliktiem ģipšiem!Tur nav vairs speciālistu,bet tādi korifeji kā Alex-baigais spečuks!Ogrē nav vajadzīga slimnīca,jo 20.min.laikā ar ĀP esam Rīgā!!!!!!!!!!
Pilsone • 21. martā, 10:19
Var jau prasti nozākāt slimnīcas vadību, bet, ja medicīnas jomā iejaucas neprofesionālis un traucē mediķiem strādāt, tad tas jau ir noziedzīgi, pie kam tāda, kuru tauta izbalsoja. Tad jau darbojas princips, ka tik partijā, bet atbildība 0.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet