Atgriezties pie raksta

« Ogres slimnīca sastopas ar pacientu un viņu tuvinieku bezatbildību

23. martā, 11:27, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

sūna • 24. martā, 17:05
Tas varenais ķirurgs tiešām visu dzīvi ir nostrādājis Ogrē.Labs cilveks un neslikts ārsts,bet visam savs laiks.Vecuma neprātīgums nevienam,vai gandrīz nevienam neiet garam.
Ješka • 24. martā, 12:48
Ogres slimnīca ir slavena ar ..... savu bezatbildīgo pieeju slimniekiem.Slimnīcas vadība ir "sekmīgi" tikusi vaļā no īstiem speciālistiem un atstājusi darbā sev tīkamos un iztapīgos, kurus par dakteriem nosaukt ir pagrūti. Vēl spilgtā atmiņā ir kāds varens ķirurgs, kurš nemācēja salikt kaulus, kauč bija nostrādājis ilgus gadus, bet, vienalga, bieži vien gandrīz vai pēdu pieaudzēja pie elkoņa un otrādi. Kamēr nenomainīs slimnīcas vadību, tur nekas nemainīsies un tādu slimnīcu, kāda tā ir patlaban, nezin vai ir vajadzība uzturēt un mest naudu vējā.
Justs • 24. martā, 11:19
Ka bezatbildīgi skaidrs.nav saprotams ,vai saņēma palīdzību,vai tika spolēti pa citām slimnīcām.Man atteica palīdzēt,jo atzinos,ka pirms 3 ned.izslimoju kādu vīrusu ar neskaidriem simptomiem.Lika zvanīt 113. Kad pazvanīju un izstāstīju,ka mani nepieņēma,"ātrie '' ieteica būt gudram un neko nestāstīt,tad viss notiks.
smukā • 23. martā, 21:55
Pašizolācija un karantīna ir divas dažādas lietas. Ja ir simptomi, tad karantīna, ja ne - tad pašizolācija un tad uz veikalu nepieciešamības gadījumā var iet, protams, lieki nekomunicējot un rēķinoties ar citiem.
Mamuts • 23. martā, 19:07
Ogres slimnīca sastopas ar vadības bezatbildību...
nu ko • 23. martā, 15:08
arī mums bez lielas vajadzības tātad nav ko meklēt poliklīnikā...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet