Atgriezties pie raksta

Krītot no šūpolēm, gūst traumu

Sestdien Ogres slimnīcā palīdzība sniegta jaunietei, kura pēc kritiena no šūpolēm guvusi sistu brūci galvas matainajā daļā. Uzņemšanas nodaļā brūce sašūta.

Traumas gūtas arī veicot saimniecības darbus - vīrietis ar cirvi satraumējis kreisās rokas otro pirkstu, bet sieviete ar nazi iegriezusi labās rokas pirmajā pirkstā.


Šajā pašā dienā slimnīcas Uzņemšanas nodaļā vērsušies vēl vairāki traumas guvuši pacienti – vīrietis, kurš sastiepis kreisās kājas pēdas muskuļus, sieviete, kura sastiepusi labā ceļa locītavas muskuļus, kā arī iereibis vīrietis pēc kritiena, kā rezultātā izmežģījis kreisā elkoņa locītavu un guvis saišu plīsumu.


Savukārt 29.martā neilgi pēc pusnakts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kurš cietis kautiņā. Vīrietim konstatēts galvas sasitums, smadzeņu satricinājums un hematoma zem labās acs. Vīrietis atradās alkohola reibumā, un, pēc paša stāstītā, viņam pa galvu situšas pazīstamas personas.


Šajā pašā dienā palīdzība sniegta vīrietim, kurš traumas guvis uzgāžoties krēslam un viņam virsū uzkritis vēl viens cilvēks. Pēc kritiena vīrietim lauztas kreisās puses - sestā, septītā un astotā - ribas.


Kopumā aizvadītās nedēļas nogalē slimnīcā stacionēts 31, observācijas gultās 12, bet ar traumām un dažādām saslimšanām, tostarp kuņģa zarnu trakta darbības traucējumiem, saaukstēšanos, paaugstinātu asinsspiedienu, vērsušies 35 pacienti. Medicīniskā palīdzība bijusi nepieciešama arī četriem bērniem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46491

30. martā, 14:53, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet