Atgriezties pie raksta

Ugunsgrēkā Ogres novadā gāja bojā cilvēks

Vakar plkst. 16.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ogres novadā, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar deg divstāvu dzīvojamā māja pilnā90m2 platībā.Ugunsdzēsēji glābēji no degošās ēkas iznesa vienu cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. Plkst. 20.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30. marta plkst. 6.30 līdz 31. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests(VUGD) saņēma 81 izsaukumu –48 uz ugunsgrēku, tai skaitā 30 kūlas ugunsgrēku, dzēšanu. 


Aicinām iedzīvotājus nededzināt pērno zāli un ievērot piesardzību, kurinot ugunskurus! Laikā, kad norisinās pavasara sakopšanas darbi, VUGD ik dienu saņem vairākus izsaukumus, kur deg nepieskatīti ugunskuri. Pirms kurināt pērno lapas un zarus, vispirms, iesakām noskaidrot vai pašvaldības saistošajos noteikumos ir atļauta ugunskuru kurināšana Jūsu apdzīvotajā vietā. Izvēlieties ugunskuram piemērotu vietu – drošā attālumā no ēkām, būvēm, kokiem, krūmiem – un parūpējieties, lai Jūsu ugunskurs neizraisa kūlas ugunsgrēku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46499

31. martā, 09:46, Policija, VUGD, slimnīca
VUGD

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet