Atgriezties pie raksta

« "Nekā Personīga" veido sižetu par situāciju Ogres slimnīcā

3. aprīlī, 10:52, Policija, VUGD, slimnīca
OVV

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

****** • 5. aprīlī, 21:20
Ko ta padomnieki? Tādi paši kā ministre? Maksājam algas klauniem ministriem un vēl katra ministra ducim padomnieku,jēgas kā nav tā nav!
milda • 5. aprīlī, 08:00
Ar Vinģeli pie stūres mēs neapkarosim covit-19 un vel ir ka viņa šaja grutaja situacija ir vel ļoti divkosōga un atriebīga būtne
kode • 5. aprīlī, 00:40
Paldies mūsu Ogres ārstiem! Izturību, veselību. Šādos laiks redzams, kas ir kas. Jūs saņemat smagāko triecienu šajā laikā.
sesks • 4. aprīlī, 22:53
Divi feili reģionālā slimnīcā ar Covid, un abi Ogrē! Savpodenije; ņe dumoju ...
NEDIRS! • 4. aprīlī, 20:38
Viņai nav jādakterē.
• 4. aprīlī, 17:52
Viņķelei gan jāpamet savs postenis!Ne viņa daktere !Ieliktene unviss,tukša lapa!
? • 4. aprīlī, 17:23
Varbūt atceries, ka vēlēji domes priekšsēdētāju? Vot, govs...
Justs • 4. aprīlī, 12:09
Pretvīrusu medikamenti ir recepšu medikamenti.Kas viņus var paņemt prom?
ženija • 4. aprīlī, 09:06
Aptiekās nav nekādu pret vīrusu aizsardzības līdzekļu, teica visu paņēma prom, tāpat grābj jau no vetaptiekām. Tikai uz kurieni un kam?
kas Cits • 4. aprīlī, 01:38
Izklausās jau interesanti, salīdzināt visu situāciju, ka pacienti ir tik ļoti dauz ka nevar tikt ar vienu vienīgu pacientu kuru atveda uz Ogres slimnīcu...
Edgars • 3. aprīlī, 23:06
Latvija daudz kas atbrauca no arzemem un neviens neesis vinus parbaudijis,tie kas atrasti tikai aizbergs,vel bus 10 reizes vairak,vini staiga un neviens neafise ka tikai no arzemem.
balsu zvejošana? • 3. aprīlī, 21:37
Vajadzēja redzēt, kā TV Viņķele strostēja Bojāru, kad viņš uztraucās par tiem, kas ar savu vīrusu nešēz mājās, bet vazājas apkārt...
****** • 3. aprīlī, 21:23
Kaut kā neatceros,ka būtu piedalījusies ministru ievēlēšanā.Ja nu kāds velē ,tad tikai partijas savstarpēji vienojoties.Un kamēr valsti pārvaldīs partiju ielikteņi ar sakarīgiem padomniekiem,tikmēr būs tieši tā kā tas ir tagad,ka kāds pārvalda nozari,kurā it neko nesaprot.Protams,tas vienmēr apmierinās pašas partijas un to ielikteņus.
***zvaigznītei • 3. aprīlī, 21:06
Arī ministri ir tikpat vēlētas amatpersonas .mums ir bijuši daudz tizlāki "specializētie"ministri par "nespecializētajiem" . Bez tam jebkuram sakarīgam ministram būs tikpat sakarīgi padomnieki un komanda ar specializāciju konkrētajā sfērā.
****** • 3. aprīlī, 20:30
Kas Helmanim rakstīts,nav ne jausmas.Jautāt vajadzēja,kad balsojām,tagad liekas,ka par vēlu.Gribu atgādināt,ka domes priekšsēdētājs ir vēlēts amats.Šodien viņš,rītā var būt cits.Aizsardzības ministram ,tiešām,jābūt no armijas aprindām,tāpat kā izglītības ministram no pedagogu rindām un veselības ministram no medicīnas darbiniekiem.Šie cilvēki lemj par mūsu dzīvībām,nākotni un valsts drošību.Ja aizsardzības ministrs būs pēc profesijas skolotājs,nedomāju,ka mēs jutīsimies droši,tas pats,ja izglītību vadīs armijas ģenerālis.Lai kaut ko vadītu,ir jāsaprot,ko un kā vadīt.Pat automašīnu atļauj vadīt tikai vadītāja apliecību ieguvušajam.Nevar neko vadīt,nesaprotot specifiku.
Pilsonei • 3. aprīlī, 16:20
Tad jau aizsardzības ministrs var būt tikai armijas ğenerālis,labklājības ministrs var būt tikai sociālais darbinieks utt. Sviests kaut kāds. E .Helmanim varbūt izglītības diplomā arī ir rakstīts- Domes priekšsēdētājs?
Zem galda problēmas • 3. aprīlī, 15:00
Visu lasot, gribas apšaubīt pozitīvo (vismaz LTV kanālos) Latvijas vērtējumu šajā krīzes situācijā. Tiek paslaucītas zem galda redzamas un ne tik grūti atrisināmas problēmas.
Kārlis • 3. aprīlī, 14:09
Iepriekš Viņķele brēca, ka Ogrē nav tiesību veikt kaut kadus testsu, ka covid pacientus pārbauda un ārstē tikai un vienīgi Rīgā, tad ko te var pārmest Ogres slimnīcai? Pārmest var tikai Viņķelei, ka tādus uz covid nepārbauītus pacientus ar pazīmēm ved uz Ogri. Kas covid ir vienīgā saslimšana, visas citas ir izzudušas? Slimnīcā pilnas gultas ar pacientiem, kādam un kaut kur taču jāārstē arī tos, kam nav covid un viņiem nevajag aiz sienas covid palātu te Ogrē, ja Rīgā tam vesela slimnīca atbrīvota.
arī pilsone • 3. aprīlī, 14:08
Nav nekā neglītāka,kā personīgu motīvu vadīta izrēķināšanās.Un vēl šādā laikā.Ja kaut kā nav šai valstī,nudien pie tā nevar vainot Širova k.Reģionālajām slimnīcām jābūt brīvām no vīrusa ,lai varētu uzņemt pacientus ar citām veselības problēmām.Vīruss nav vienīgā slimība valstī.Cik cilvēku pašreiz ir stacionēti ar vīrusu?Tad inf.slimnīcā šiem četriem vīrusa inficētajiem vietas pietrūka?Par ko mēs runājam! Kauns ne tik ka runāt,pat domāt par notiekošo.Nav Helmanis mans favorīts,arī nebalsoju par viņu,bet šai mirklī gan viņam taisnība!
Pilsone • 3. aprīlī, 13:40
VM morāli nav tiesīgs vadīt cilvēks bez ārsta diploma, ja ir izsvītrots, bet savas partijas ieliktenis. Arī statistikai ir dažāda ticamība. Ja būtu ieviesta mažoritārā vēlēšanu sistēma, tad tādu ielikteņu nebūtu, īpaši, ja balsotu caur internetu.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet