Atgriezties pie raksta

Rosina apsūdzēt vērienīgajā bēgšanā no policijas iesaistīto autovadītāju

Valsts policija rosinājusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret autovadītāju, kurš Rīgā un Ogrē pagājušā gada jūlijā veica vērienīgu bēgšanu no policijas, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.


Automašīnas vadītājam inkriminēta ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšana, ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums.


Tāpat viņu rosināts apsūdzēt par uzbrukumu varas pārstāvim.

Jau ziņots, ka pērn 24.jūlijā policija ap plkst.19 no iedzīvotājiem saņēma informāciju, ka pa Krasta ielu pārvietojas automašīna "Audi A6" un tā vadītājs izturas neadekvāti. Policija, piesaistot divas patruļpolicijas ekipāžas, mēģināja auto apturēt, taču autovadītājs policijas prasībām nepakļāvās. Maskavas ielā bēgli mēģināja bloķēt, taču viņš taranēja likumsargu auto un turpināja bēgšanu. 


Tobrīd šofera aizturēšanā iesaistījās arī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) ekipāža, taču nesekmīgi, jo minētā ekipāža avarēja.


Pa to laiku bēgošais spēkrats iebrauca iedzīvotāju automašīnās. Vienā no spēkratiem tobrīd atradās sieviete un bērns, kuri guva nelielas traumas.


Atstājot Rīgas teritoriju, bēgošais autovadītājs uzņēma milzīgu ātrumu, traucoties ar vairāk nekā 200 kilometriem stundā.


Vajāšanā tika iesaistīti Salaspils iecirkņa darbinieki un Ogres policisti, kuri mēģināja izveidot bloķēšanas vietu. Ogres apkārtnē policisti automašīnas apturēšanā pielietoja šaujamieroci, raidot vismaz 15 šāvienus. Daļa no šāvieniem trāpīja bēgošā vīrieša ķermenī un vajāšanas pēdējā stadijā bēgošais vadītājs izraisīja avāriju ar policistu, kurš atradās uz motocikla.


Kopumā zagļa vajāšanas laikā cieta četri policisti, no kuriem smagāk cietis likumsargs, kurš braucis uz motocikla.


Ekspertīzē secināts, ka viņš pie stūres bija sēdies narkotiku reibumā.


2016.gadā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa bēguļojošajam vīrietim bija piemērojusi divu gadu cietumsodu par auto zādzību. Viņam tika noteikts apcietinājums, un viņš atradās meklēšanā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46553

7. aprīlī, 15:55, Policija, VUGD, slimnīca
Leta

Jaunākie komentāri

nabagu advokāts • 19. aprīlī, 21:52
viņš nav vainīgs, tikai dēļ viena apstākļa, iekšdedzes dzinēji netiek aizvietoti ar pašinerces levitējošajiem centrbēdzes diskiem, jo mums tas nav izdevīgi, vairs nevārēs pārdod primitīvus pārvietošanās līdzekļus un būs beidzot jāsāk strādāt, nevis jāizdomā kvotas
apsis • 11. aprīlī, 19:14
Un pret mentiem idiotiem par apšaudi apdzīvotā vietā?
??? • 7. aprīlī, 19:53
Vai menti lohu noķēra?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet