Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcas mediķi pēc pašizolācijas atgriežas darbā; visiem Covid-19 analīzes negatīvas

"Šodien pēc veiktajiem dezinfekcijas pasākumiem Internā nodaļa atsāk darbu un piepildās ar pacientiem. Daļa medicīniskā personāla, kas atradās pašizolācijā, pēc atgriešanās darbā veica atkārtotas analīzes uz Covid-19, kas bija negatīvas. Rītdien Internā nodaļa atsāks darbu iepriekšējā režīmā," informē slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Pagājušajā nedēļā tika veiktas analīzes visam medicīniskajam personālam. Kā liecina pārbaužu rezultāti, atbildes bija negatīvas. Tāpat pārbaudīti arī visi pacienti, kuri bija ar neskaidrām diagnozēm un elpceļu patoloģijām. Nevienam no pacientiem nav apstiprināta inficēšanās ar Covid-19.


Ogres slimnīca saņēmusi no Nacionālā Veselības dienesta palīdzību ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem – respiratoriem, sejas maskām, sejas aizsargvairogiem. Kā norāda D.Širovs, saglabājoties pašreizējai situācijai, aizsarglīdzekļu varētu pietikt aptuveni mēnesim.


Pēc vairākiem pacientiem un vienam ārstam apstiprinātas inficēšanās ar Covid-19 Ogres slimnīca aprīļa sākumā uz vairākām dienām bija pārtraukusi pacientu uzņemšanu. Pacientus atsāka uzņemt 8.aprīlī.


Aizvadītajās brīvdienās slimnīcā uzņemti 48, novēroti - 12, bet ambulatorā palīdzība sniegta 15 pacientiem. Slimnīcā notikušas 4 dzemdības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46599

14. aprīlī, 11:15, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

sūna • 15. aprīlī, 13:13
Veiksmes!Paldies par darbu!
letiņš • 14. aprīlī, 12:15
Lai veicas!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet