Atgriezties pie raksta

Ogres novadā degusi divstāvu māja un blakus esošās mājas jumts

Šonakt likvidēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Ogres novadā, kur dega divstāvu māja un blakus esošās mājas jumts, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

VUGD izsaukumu saņēma sestdienas pēcpusdienā. Ugunsgrēka vietā glābēji konstatēja, ka deg divstāvu māja 200 kvadrātmetru platībā un blakus esošās mājas jumts desmit kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no mājas bija evakuējies viens cilvēks. Ugunsgrēka likvidēšanai bija nepieciešamas vairākas stundas.


VUGD informācija liecina, ka pagājušajā diennaktī saņemti 93 izsaukumus, 62 no kuriem bija uz ugunsgrēkiem, tostarp desmit - uz meža, bet 20 - uz kūlas ugunsgrēkiem. Cilvēki ugunsnelaimēs necieta.


Divi lielākie kūlas ugunsgrēki fiksēti Daugavpils novadā un Rēzeknes novadā, kur degusi pērnā zāle piecu hektāru platībā.


VUGD darbinieki piedalījušies 22 glābšanas darbos. Saņemti arī astoņi maldinoši zvani.


VUGD atgādina: situācijās, kad iedzīvotāji pamana kūlas ugunsgrēku, nekavējoties ir jāzvana VUGD uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un jānosauc precīza adrese vai pēc iespējas precīzāk jāapraksta vieta, kur izcēlies ugunsgrēks. 


Svarīgi ir pēc iespējas ātrāk paziņot ugunsdzēsējiem par izcēlušos ugunsgrēku, lai viņi varētu savlaicīgi ierasties notikuma vietā, pirms liesmas ir izplatījušās lielā platībā un sāk apdraudēt tuvumā esošās ēkas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46685

26. aprīlī, 21:27, Policija, VUGD, slimnīca
Leta

Jaunākie komentāri

cigoriņš bezddubrovskīts • 28. aprīlī, 12:57
kur, lai te papīpē un pataisa kādam uz galvas
info • 27. aprīlī, 17:09
Plkst. 15.50 VUGD saņēma izsaukumu uz Ogres novadu, Meņģeles pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 200m2 platībā un blakus mājas jumts 10m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cilvēks. Cietušo notikumā nav. Plkst. 02.55 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.
??? • 27. aprīlī, 16:25
/ Despo • Šodien, 14:34/ Kāds iemesls tev nervozēt? Vai bieži esi spēlējies ar sērkociņiem? Ja tā, tad dabūsi pa nagiem, urla.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet