Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā pirms uzņemšanas visiem pacientiem veic Covid-19 testu

Šobrīd Ogres slimnīcā nav neviena Covid-19 pozitīva pacienta vai medicīnas darbinieka, neviens no personāla neatrodas arī pašizolācijā, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

"Pamazām dzīve atjaunojas normālās sliedēs. Arī pacienti kļūst arvien drošāki un nepieciešamības gadījumā meklē mediķu palīdzību," norāda D.Širovs.


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 37 pacienti, ambulatoro palīdzību saņēmuši 33, bet novēroti 10 pacienti. Nedēļas nogalē pieņemtas astoņas dzemdības. D.Širovs atklāj, ka šajā mēnesī Ogres slimnīcā jau nākuši pasaulē vairāk nekā 40 mazuļi un, iespējams, līdz mēneša beigām jaundzimušo skaits pieaugs. Dzemdību nodaļas pacientēm visas atvēlētās gultas ir aizņemtas, un topošās māmiņas jau tiek izvietotas ginekoloģijas pacientēm domātajās gultās.


Ierastajā darba ritmā pamazām atgriežas arī slimnīcas Ambulatorā nodaļa. Šobrīd jau pieejami ultrasonoskopijas, datortomogrāfijas, magnētiskās rezonanses, dopler un eho izmeklējumi. Ambulatorajā nodaļā darbu atsāk arī neirologs, kardiologs, rehabilitologs un kardiologs. 


Pacienti tiek pieņemti gan rindas kārtībā, gan ar akūtām saslimšanām. Daudzi ilgu laiku gaidījuši uz izmeklējumiem, citiem tie vairs nav aktuāli, savukārt citi ir piesardzīgi un izvairās apmeklēt veselības aprūpes iestādi.


Izpildot Veselības ministrijas rīkojumu, neatkarīgi no simptomiem, Ogres slimnīcā tiek testēti visi pacienti, kuri vēršas pēc palīdzības Uzņemšanas nodaļā.


D.Širovs norāda, ka medicīnas personāls turpina strādāt pastiprinātā aizsardzības režīmā – tiek izmantoti individuālie aizsardzības līdzekļi un dezinficētas telpas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46689

27. aprīlī, 10:37, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

no kā jums vairāk • 27. aprīlī, 18:39
bail? no tā ka ķelli noliksiet, vai saslimsiet ar to ko jau cilvēki slimo no ādama ar ievu, ja otrais variants atceraties filmas "cietais rieksts" un "demolotion man", maz ticams, ka ar cilvēkiem var manipulēt cilvēki, kas pārvalda tehnoloģijas, jo latvijā ir primitīvas tehnoloģijas - iekšdedzes dzinēji, ar strāvu darbināmi "datori", to visu ko nodrošina transportlīdzeklis un dators var veikt arī cilvēks, protams izmantojot maslova piramīdu un beņķi
Tikko • 27. aprīlī, 14:28
Visās slimnīcās Latvijā! Pa radio teica.
cilveks • 27. aprīlī, 13:14
Blatnikiem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet