Atgriezties pie raksta

VUGD informē: ugunsgrēki Lielvārdē, Ķeipenē un Ogrē

Laika posmā no šī gada 5. maija plkst. 6.30 līdz 7. maija plkst. 10.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Ogres novadā saņēma četrus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu. 


 

6.maijā plkst. 9.53 VUGD saņēma izsaukumu uz Lielvārdes novada Rumbiņām, kur dega elektrības stabs 0.5m2 platībā. Plkst. 11.53 ugunsgrēks tika likvidēts. 


7.maijā plkst. 00.29 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ogres novada Ķeipeni, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dzīvojamā mājā bija jūtama degušu vadu smaka. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvojamās mājas kāpņu telpā elektrības sadales skapī dega elektrovadi 0,01m2 platībā.


7.maijā VUGD saņēma divus izsaukumus uz Ogri, kur abos gadījumos dega atkritumi- katrā1m2 platībā.


Atgādinām, ka VUGD amatpersonas par plānotajām pārbaudēm iepriekš informē par ugunsdrošību objektā atbildībās personas – īpašniekus, pārvaldniekus vai īrniekus. Veicot neplānotās pārbaudes, tiek uzrādīts VUGD lēmums.


Ierodoties uz pārbaudi, VUGD amatpersona nosauc vārdu, uzvārdu, amatu un uzrāda dienesta apliecību. Ugunsdrošības pārbaudes tiek veiktas dienesta formas tērpā. Ugunsdrošības inspektors nekad neprasīs samaksu par ugunsdrošības pārbaudes veikšanu.


Ja neesat pārliecināti, vai persona, kas ieradusies uz pārbaudi, strādā VUGD, zvaniet pa tālruni 67075824 vai meklējiet informāciju www.vugd.gov.lv/kontakti. Par aizdomīgām personām aicinām ziņot Valsts policijai, zvanot 110.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46780

7. maijā, 21:16, Policija, VUGD, slimnīca
VUGD

Jaunākie komentāri

jazeps • 8. maijā, 16:33
Lēti labi ugunsdzēšamie aparāti PA-6.kg sākot no 10.euro/gab.Mājai,dārzam,vasarnīcai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet