Atgriezties pie raksta

Aiztur vīrieti par nelegālā alkohola un cigarešu izplatīšanu Ogres tirdzniecības vietās

Valsts policija (VP) šonedēļ aizturējusi vīrieti, kurš ilgstoši izplatījis nelegālo alkoholu un cigaretes nelegālajām tirdzniecības vietām jeb "točkām" Ogres apkārtnē, aģentūru LETA informēja VP.

13.maijā Ogres iecirkņa policisti ieradās aizdomās turētā vīrieša dzīvesvietā un viņu aizturēja ar visiem pierādījumiem un "melnās grāmatvedības" dokumentiem. 


Visas dienas garumā tika veiktas kratīšanas trīs adresēs, kas piekritīgas aizdomās turētajam. Kratīšanu laikā policisti konstatēja un atsavināja 393 500 cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām un aptuveni 105 litrus nelegālā spirta. Tāpat izņemti 8755 eiro, kas, visticamāk, iegūti no šo preču realizācijas.


Paralēli minētajām kratīšanām kādā citā administratīvajā lietā trešdien likumsargi veica apskati kādā nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietā Ogrē. Policistu ierašanās brīdī šajā "točkā" glabājās 24 paciņas ar nelegālajām cigaretēm un desmit pudeles nelegālā alkohola ar kopējo tilpumu aptuveni 7,5 litri. Šīs preces, kas, visticamāk, pirktas no jau minētā vīrieša, tika atsavinātas.


1957.gadā dzimušais vīrietis aizturēts un atzīts par aizdomās turēto. Drīzumā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.


Atsavinātās preces tiks nodotas Nodrošinājuma valsts aģentūrai un pēc kompetento valsts iestāžu atzinumu saņemšanas tās iznīcinās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46859

16. maijā, 09:02, Policija, VUGD, slimnīca
Leta

Jaunākie komentāri

*** • 19. maijā, 14:17
jo majo
Dievs vien zin • 16. maijā, 19:27
kas notiktu, ja "legālo zivju licenšu" vietā tiktu rādītas turbo uzlīmītes un špicku kastīšu kolekcijas, ja ņem vērā, ka tas kam tagad pie 50+ arī reiz bija padsmit
sociālais inženieris • 16. maijā, 13:21
lai diena būtu izdevusies

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet