Atgriezties pie raksta

Madlienas pagastā aizdedzies angāra jumts

Šodien, 27.maijā pusdienlaikā izcēlies ugunsgrēks kādā angārā Ogres novadā.

Plkst.11.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Ogres novada Madlienas pagastu, kur deg angāra jumts 1800 kvadrātmetru platībā.


Notikuma vietā strādāja 38 ugunsdzēsēji glābēji, četras autocisternas un divas autokāpnes. Lai ierobežotu uguns izplatīšanos un likvidētu ugunsgrēku, tika ieguldīts liels darbs, lai demontētu skārda jumta konstrukcijas, tāpēc arī ir piesaistītas autokāpnes.


Plkst.15.28 ugunsgrēks ir lokalizēts. Ugunsnelaimē cietusi angāra tipa ķieģeļu ēka, kurai dedzis jumts. Novērsta arī uguns izplatīšanās uz blakus ēku. Ugunsdzēsējiem izdevās nosargāt no uguns izplatīšanās blakus esošo angāru un degošā angāra pirmo stāvu. Plkst.21.07 ugunsgrēks tika likvidēts. Ūdens notikuma vietā tika nodrošināts no atklātas ūdens ņemšanas vietas – dīķa, kas atradās 100m attālumā.


Pirms VUGD ierašanās no angāra bija evakuējušies pieci cilvēki, bet no blakus ēkas - septiņi, ziņo VUGD pārstāve Agrita Vītola.


Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Siliņš informējis, ka ugunsgrēks izcēlies laivu ražotnē, kas atrodas nomaļus no Madlienas centra un dzīvojamajām mājām. Notikuma vietā strādāja arī novada pašvaldības policija.


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/46951

27. maijā, 13:42, Policija, VUGD, slimnīca
Leta

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet