Atgriezties pie raksta

Policija autovadītājus Jāņos kontrolēs pastiprināti, bet šogad - bez masveida pārbaudēm

Valsts policija šogad Covid-19 dēļ nerīkos Jāņu brīvdienās ierastās masveida pārbaudes, bet ar citām metodēm pastiprināti kontrolēs, vai autovadītāji nebrauc alkohola vai narkotisko vielu reibumā.


 

Policija aicina nesēsties pie stūres dzērumā un apkārtējos aizkavēt iereibušu draugu vēlmi braukt ar auto.


Likumsargi kontrolēs arī to, vai Jāņu svinībās netiek pārkāpti pulcēšanās ierobežojumi – pašlaik iekštelpās ļauts sanākt līdz 100 cilvēkiem, bet ārā – līdz 300 cilvēkiem, ievērojot divu metru distanci starp personām.


Policija arī atgādina – pirms došanās svinēt pārliecināties, ka dzīvoklis ir aizslēgts un logi ciet, jo šajā laikā neslinko arī garnadži. 


"Mums būs atkal braucieni pa visu republiku, lai mēs parādītos vietās, kur parasti policijas nav, un pievērstu uzmanību ceļu satiksmes drošībai arī tur," atklāja Valsts policijas pārstāvis Andris Locs.


"Protams, prioritāte būs mazāk aizsargātie ceļu satiksmes dalībnieki – gājēji, velosipēdisti, mopēdisti, kuru būs daudz. Un, protams, Covid-19 izplatības ierobežošanai mēs kontrolēsim arī pulcēšanās vietas un aicinām cilvēkus tomēr ievērot un nepulcēties lielās kompānijās atbilstoši šā brīža noteikumiem," norādīja Locs. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/47168

23. jūnijā, 10:12, Policija, VUGD, slimnīca
lsm

Jaunākie komentāri

ogre • 24. jūnijā, 17:13
bolsteins jau normali iekasejis
Ex • 24. jūnijā, 12:15
Ir, ir kaut kur pa kādam klaunam - ceļu policistam uz ceļa, piemēram, redzēju tādu bol šteinu, riktīgs ķēms un stulbumparaugs, deniņi jau sirmi, bet prāts kāds pusaudžu puišelim
nemaz nav asprātīgi • 23. jūnijā, 17:37
Jāņu alus saskābis, tad nu nikneima "ogre" lietotājam verbālā caureja. Ja kāds reāli brauktu reibumā, varonis sen būtu atradis iespēju paziņot, kur paredzēts ar visu videoierakstu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet