Atgriezties pie raksta

Vīrietis, nespējot savaldīt automašīnu, Ogres novadā iebrauc upē

Saspringts dienas sākums bijis ceļu policistu maiņai, kas dežurēja Ogres novadā. Tur dažus simtus metrus no Ciemupes īsi pirms astoņiem no rīta, nesavaldot savu automašīnu, kāds vīrietis pamanījies iebraukt upē.

Pusmūža vecuma vīrieti, kas rīta agrumā mēroja ceļu pa Daugavpils šoseju uz Rīgas pusi, netālu no Ciemupes negaidīti piemeklēja nelaime. Acīmredzot veselības stāvoklim izspēlējot ļaunu joku, kungs zaudēja kontroli pār savu auto un nobrauca no asfalta seguma.


Pēc aptuveni simts metru garas kratīšanās pa zālienu, apvidus auto finišēja upē. Notikušo nevarēja nepamanīt apkārtējie satiksmes dalībnieki, kas nekavējoties piestāja ceļmalā un izsauca atbildīgos dienestus. Ārkārtas situāciju redzēja arī Normunds, kurš dzīvo turpat pretī.


“Cik es sapratu, vadītāju aizveda prom, jo gaisa spilveni bija nostrādājuši. Viens, kā es saprotu, viņš bija. Policists teica, ka slikti palicis,” stāsta Normunds.


Zināms, ka pats šoferis avārijā smagi necieta, viņš nodots mediķu rokās un hospitalizēts stabilā stāvoklī ar aizdomām par galvas traumu. Savukārt atbraukušajiem glābējiem bija jāizvelk avarējušais auto no upes, turklāt jāsavāc eļļa, kas iztecēja no spēkrata. Kad apvidnieks izcelts un uzlikts uz riteņiem, glābēji piesārņojuma likvidēšanai upē uzstādīja absorbējošās bonas.


Attēlu galerija šeit:


Video šeit:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/47189

27. jūnijā, 07:57, Policija, VUGD, slimnīca
skaties.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet