Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē cietuši pārgalvīgi riteņbraucēji

Sestdien un svētdien Ogres slimnīcā sniegta palīdzība vairākiem pacientiem, kuri guvuši traumas krītot no velosipēda, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

27.jūnijā pusvienos naktī Uzņemšanas nodaļā nonācis 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš kritis no velosipēda un sasitis galvu. Pacientam konstatēts arī 1.28 promiles stiprs alkohola reibums.


Šajā pašā dienā plkst.16 palīdzība sniegta 1989.gadā dzimušai sievietei, kura braukusi ar velosipēdu, kritusi un sasitusi labo celi un papēdi.


28.jūnijā ap plkst.13 slimnīcā vērsies 1982.gadā dzimis vīrietis. Braucot ar velosipēdu, kritis un sasitis kreiso plaukstu.


Sestdienas pēcpusdienā laikā no plkst.14.00 līdz 17.00 slimnīcā sniegta palīdzība vēl četriem riteņbraucējiem. 1942.gadā dzimusi sieviete, krītot no velosipēda, salauzusi kreiso spieķa kaulu. Savukārt cita, 1980.gadā dzimusi, sieviete brauciena laikā ar velosipēdu kritusi uz asfalta. Viņai konstatēta sista brūce galvā un ceļa sasitums. 


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogāja 1963.gadā dzimuši vīrieti, kurš sacensību laikā kritis un sasitis kreiso augšstilbu. Sestdien cietušo riteņbraucēju sarakstu noslēdz 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš, būdams 1.28 promiļu alkohola reibumā, kritis no velosipēda un guvis galvas sasitumu.


26.jūnijā pēc palīdzības vērsies 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš izklaižu laikā ūdens atrakciju parkā salauzis kreisās rokas vienu pirkstu.


Aizvadītās nedēļas nogalē traumas guvuši ar bērni.


26.jūnijā 2016.gadā dzimis puisītis durvīs iespiedis labo plaukstu un savainojis nagu. 27.jūnijā 2013.gadā dzimis puika paslīdējis un iekritis strūklakā. Kritiena rezultātā apakšstilbā sista brūce.


28.jūnijā palīdzība sniegta 2015.gadā dzimušai meitenei. Pastaigājoties ar suni, dzīvnieks parāvis saiti, meitene kritusi un salauzusi atslēgas kaulu.


Savukārt kādu 14 gadus vecu pusaudzi, veicot "audzināšanas pasākumus", satraumējis paša tēvs. Pēc tēva uzbrukuma, kad dēlam sists ar datora lādētāju pa galvu un ar dūrēm pa seju, puisis nonācis slimnīcā.


27.jūnijā divi pacienti slimnīcā vērsušies pēc nezināmu kukaiņu kodumiem. 2002.gadā dzimušam puisim iekodis kukainis, radot sastrutojumu labās kājas augšstilbā. Savukārt 1991.gadā dzimušai jaunietei kukainis iekodis galvā labajā pusē aiz auss, izraisot alerģisku reakciju.


Nedēļas nogalē gūtas arī citas traumas – lūzumi, mežģījumi, sastiepumi, sasitumi, kā arī grieztas brūces. Traumas gūtas, uzkāpjot uz asa priekšmeta, iegriežot rokā ar šķērēm, atsitot kājas un rokas pret galdu, grīdu un sienu, krītot uz ielas un nogāžoties no trepēm.


Kopumā aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības vērsušies 118 pacienti, kā arī notikušas 3 dzemdības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/47198

29. jūnijā, 13:19, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kur likt? • 29. jūnijā, 23:15
https://www.tvnet.lv/7006539/racenis-stradina-slimnicas-atseviskas-nodalas-trukst-vietas-pacientiem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet