Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē dominē sadzīvē un atpūtā gūtas traumas

Aizvadītās nedēļas nogalē stacionēti 29, dienas stacionārā ārstējās viens, observācijas gultās aprūpēti 11, ambulatorā palīdzība sniegta 42 pacientiem, kā arī slimnīcā pasaulē nākuši četri mazuļi, informē Ogres slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Traumu gadījumā palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem bērniem un jauniešiem. Vienam bērnam iekodis savvaļas trusis, kāds cits guvis galvas traumu, lēkājot uz batuta. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādāja jaunieti, kura, lēkājot pa batutu, guvusi kreisās pēdas saišu sastiepumu. Kādai citai jaunietei uz galvas uzkritis šūpoles stienis, kā rezultātā radusies sista brūce galvā. Jaunietis pēc kritiena no skrituļdēļa salauzis labo spieķa  kaulu. Palīdzība sniegta arī bērnam, kuram karsts dzēriens uzlijis uz pleca, radot ķermeņa apdegumus.


10. jūlija vakarā slimnīcas Uzņemšanas nodaļā vērsies vīrietis, kurš pēc trieciena pret naglu, guvis vaļēju brūci galvā. Kāds cits vīrietis nejauši iekāpis bedrē, ko nav pamanījis, un traumējis labo pēdu, salaužot potīti.


Šīs pašas dienas vakarā palīdzības sniegta vīrietim, kurš, esot alkohola reibumā braucis ar velosipēdu, nokritis un guvis brūces abās plaukstās un krūšu kurvja sasitumu. 


11.jūlijā Uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības vērsusies sieviete, kurai kreisajā rokā iekodis suns. Kāds vīrietis nokrītot sasitis galvu, kādam citam salauzts pirksts, kad uz labās kājas uzkritis metālisks objekts, savukārt kāds cits pēc kritiena no kāpnēm sastiepis kreisās pēdas locītavas saites.


Palīdzība sniegta vīrietim, kurš ar nazi iegriezis kreisās rokas pirkstā. Slimnīcā nonākusi sieviete, kurai, neuzmanīgi darbojoties ar zāles pļāvēju, norauta daļa pirksta. Savukārt vīrietis zaudējis nagu, kad uzkritis skapis un traumējis kājas pirkstu.


Šajā pašā dienā slimnīcā nonākusi sieviete, kura, krītot no velosipēda, guvusi labā apakšdelma lūzumu.


12.jūlijā palīdzība sniegta sievietei, kura durvīs iespiedusi pirkstu.


Aizvadītās nedēļas nogalē slimnīcā vērsušies pacienti ar vēdersāpēm, urīnceļu infekciju, sāpēm sirdī un citām kaitēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/47333

2020. gada 13. jūlijā, 12:36, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet