Atgriezties pie raksta

Sieviete, ķerot krītošu bērnu, salauž sev plaukstas kaulu

Svētdien pēc palīdzības vērsusies 1971.gadā dzimusi sieviete, kura guvusi traumu, mēģinot noķert bērnu, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Bērns ir sveiks un vesels, bet sievietei konstatēts plaukstas kaula lūzums.


19.septembrī pēc palīdzības vērsusies sieviete, kura cietusi autoavārijā. Paciente atradusies pie stūres un trieciena rezultātā pa autovadītāja durvīm guvusi smadzeņu satricinājumu, galvas un muguras sasitumus.


Palīdzība sniegta sievietei, kurai Tomē uzbrucis zināms suns. Lai arī minētajam dzīvniekam neesot raksturīga agresivitāte, suns sakodis gan sievieti, gan viņas kaimiņu. Pacientei konstatēta vaļēja brūce labajā plaukstā.


Sestdienas vakarā Neatliekamās medīciniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki slimnīcā nogādāja vīrieti, kurš, neuzmanīgi darbojoties ar zāles pļāvēju, sev bija norāvis labās plaukstas ceturtā pirksta galu.


Tieši pusnaktī NMPD darbinieki atveda sievieti 2,56 promiles stiprā alkohola reibumā, kura, ejot pa trepēm, sastiepusi kreisās pēdas locītavu.


Sestdien Uzņemšanas  nodaļā vērsušies pacienti arī ar traumām, kas gūtas krītot, - lauztu labo elkoņa kaulu, kā arī galvas, pēdas un kāju sasitumiem. Savukārt kāda sieviete ar stiklu sagriezusi labo apakšdelmu.


20.septembrī slimnīcā nonācis vīrietis, kurš, krītot uz mākslīgā ledus, sasitis degunu un abus ceļus. Kāds jaunietis sasitis degunu nokrītot no veslosipēda.


NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja 2005.gadā dzimušu jaunieti, kura cietusi autoavārijā. Ņemot vērā, ka jauniete atrodoties uz aizmugurējā sēdekļa bija piesprādzējusies, cietusī tika cauri ar vieglām traumām – konstatēti ķermeņa sasitumi.


Palīdzība sniegta arī sportistam, kurš, piedaloties motokrosā, sasitis labās rokas pirmo pirkstu.


Pēc palīdzības vērsies vīrietis, kurš ejot sastiepis labās pēdas locītavu. Kāds cits vīrietis ar nazi iegriezis sev kreisajā plaukstā.


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas stacionārā uzņemti 42, bet ambulatorā palīdzība sniegta 64 pacientiem. Ogres slimnīcā piedzimuši septiņi bērni.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/47978

21. septembrī, 12:37, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kam pis??? • 22. septembrī, 22:19
Muļķis - tiesības Tev??? Āpsis..
? • 22. septembrī, 01:27
Kāpēc tiek sniegta šāda informācija? Kur pacientu tiesības? Tas nekas, ka vārdi nav nosaukti, kurš gan grib šādus tekstus, ja ir vērsies slimnīcā pēc palīdzības?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet