Atgriezties pie raksta

Kungs cienījamos gados, lēkājot pa batutu, salauž kāju

Aizvadītajā nedēļas nogalē stacionārā uzņemti 38, novēroti 14, ambulatorā palīdzība sniegta 67 pacientiem, pasaulē nākuši trīs bērni, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Brīvdienās daudz dažādu sadzīvē, saimniecības darbos un aktīvā atpūtā gūtu traumu.


Piektdienas pēcpusdienā medicīniskā palīdzības sniegta diviem vīriešiem, kuri ar nazi iegriezuši rokā. Kāds cits vīrietis atsitis galvu pret garāžas vārtiem un guvis galvas traumu.


Meitene nokritusi no žoga un saplēsusi pirkstu. Sieviete ar karstu priekšmetu apdedzinājusi augšstilbu. Jaunietis salauzis kreisās rokas plaukstas kaulu. Kāds cits jaunietis krītot pārplēsis kreisā pleca locītavas saites. Savukārt pusaudzis nokritis uz krūtīm un salauzis krūšu kaulu.


Sestdien pulksten divos naktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki atveda jaunieti, kurš atradās 2.13 promiļu stiprā alkohola reibumā. Konstatēta sista brūce galvā, bet nav varējis pastāstīt, kādā veidā guvis traumu.


Sestdien traumas guvuši vairāki cilvēki, kuri veikuši saimniecības darbus. Vīrietis, strādājot ar celtniecības nazi, iegriezis sejā zem labās acs. Kāds cits vīrietis ar ripzāģi savainojis kreisās rokas trīs pirkstus. Sievietei uz rokas uzkritusi celtniecības plāksne. Vīrietim pēdā iedūries dzelonis, kas lokālā anestēzijā izņemts ārā.


NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja sievieti, kura slidojot nokritusi un atsitusies pret ledu. Pacientei zem labās acs konstatēts zilums. Vīrietis, krītot no velosipēda,  lauzis labo atslēgas kaulu.


Divi kungi cienījamos gados guvuši traumas lecot pāri grāvim un lēkājot pa batutu. "Tāllēcējs" sasitis muguru, bet "augstlēcējs" – salauzis kreisās kājas apakšstilbu.


Traumas guvuši arī bērni un pusaudži. Piecus gadus veca meitene kritusi un pārsitusi zodu. Pusaudzis braucis ar riteni un sasitis iegurni. Cits pusaudzis, braucot ar riteni, sasitis abus ceļus un savainojis zodu. Meitene kritusi un sastiepusi kreisās pēdas locītavu.


Svētdien pusvienos naktī  policijas darbinieki slimnīcā nogādāja 1983.gadā dzimušu vīrieti 3.17 promiļu stiprā alkohola reibumā un ar sistu brūci apakšlūpā. Cietušo piekāvusi zināma persona. Jau pēc pāris stundām vīrietis atkal ieradies slimnīcā, jo pa šo laiku, turpinot lietot alkoholu, viņam gadījies nokrist. Jaunākie mērījumi liecināja, ka alkohola reibums bija sasniedzis jau 3.71 promili. Pacientam veikta datortomogrāfija un nozīmēta ambulatora ārstēšanās.


Veicot būvdarbus, kādam vīrietim uz labās pēdas uzkritis metāla gabals, kā rezultātā lauzts pēdas kauls. Kāds cits vīrietis guvis traumu, remontējot mašīnu. Auto noslīdējis no domkrata un skāris plaukstu. Konstatēts plaukstas kaula lūzums.


Sieviete kritusi un sasitusi krūšu kurvi, bet vīrietis, krītot pa trepēm, sasitis iegurņa kaulu.


Nepilngadīgs jaunietis ar motorzāģi iezāģējis augšstilbā. Jaunietis spēlējis basketbolu un kritiena rezultātā salauzis elkoņa kaulu. Kāds cits jaunietis, sitot ar dūri pret sienu, salauzis plaukstas kaulu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/48034

28. septembrī, 16:54, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nu ja • 29. septembrī, 09:51
Tāds sprigans kungs bijis. Bet nu ir gan temats, par ko rakstīt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet