Atgriezties pie raksta

Sievietei pēc matu mazgāšanas ar šampūnu jāmeklē mediķu palīdzība

Svētdienas pēcpusdienā Ogres slimnīcā vērsusies sieviete, kurai pēc līdz šim neizmēģināta matu šampūna lietošanas radusies alerģiska ādas reakcija -  nātrene, kas pārklājusi visu galvu. Kopumā aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 46, ambulatorā palīdzība sniegta 61 pacientam, kā arī pasaulē nākuši trīs mazuļi.

Slimnīcas vadītājs D.Širovs norāda, ka nezināmu iemeslu dēļ sestdien vairāk nekā stundas garumā slimnīcas ikdienas darbu negatīvi ietekmējuši būtiski elektroenerģijas padeves traucējumi - no ierindas izgājusi gan interneta sistēma, gan lokālās datorsistēmas, bet atbildīgie dienesti problēmu novērsuši tikai pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem.


Pacientiem šajā laikā nebija iespējams veikt rentgenu, elektroniski nosūtīt rentgenuzņēmumus, konsultēties un saņemt atbildes no speciālistiem, kā arī nodrošināt citus pakalpojumus. Ogres slimnīca ir vienīgā Neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca četru novadu teritorijā, kas sniedz neatliekamo palīdzību visu diennakti. Slimnīcā ir arī Intensīvās terapijas-reanimācijas nodaļa, kuras darbību jūtami ietekmē elektroenerģijas padeves traucējumi.Brīvdienās sniegta palīdzība dažādu traumu gadījumos.


9.oktobrī uz slimnīcu atvests mazs puisītis, kurš, slidinoties pa slidkalniņu, kritis no pusmetra augstuma un sasitis pēdu.


Šajā dienā palīdzība sniegta vīrietim, kurš kritiena rezultātā satraumējis kreisā elkoņa locītavu. Kādam citam vīrietim konstatēts sastrutojums labajā pēdā, bet pusaudzis treniņa laikā sastiepis labās pēdas locītavu. Vīrietis treniņa laikā straumējis labās kājas menisku.


Medicīniskā palīdzība bija nepieciešama vīrietim, kurš pēc domstarpībām ar kaimiņu saņēmis sitienu pa seju. Cietušajam konstatēts sejas sasitums un viegls smadzeņu satricinājums.


10.oktobrī pēc pulksten vieniem naktī pēc palīdzības vērsies vīrietis, kurš piekauts Ogrē pie kāda naktskluba.  Viņam konstatēts vaiga kaula lūzums un smadzeņu satricinājums.


Darbojoties ar asiem instrumentiem savainojumus guvuši divi vīrieši. Viens no viņiem satraumējis pirkstus ar dārzeņu rīvi, savukārt otrs – ar cirvi.


Valsts policijas darbinieki slimnīcā nogādājuši sievieti, lai pēc mediķu atzinuma saņemšanas viņu ievietotu īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.


Vēl šajā dienā pēc palīdzības vērsies vīrietis, kurš, būdams 3,26 promiles stiprā alkohola reibumā, sūdzējies par muguras sāpēm.


11.oktobrī slimnīcā vērsusies cienījama vecuma kundze, kura kritiena rezultātā salauzusi kreiso spieķa kaulu.
Vīrietis, iekrītot bedrē, salauzis pēdas kaulu. Līdzīga trauma arī sievietei, kura arī iekritusi bedrē un salauzusi labās kājas piekto pēdas kaulu. Kādai citai sievietei kritiens beidzies ar sistu brūci labās puses deniņu apvidū un potītes apvidū. Zēns krītot salauzis abus apakšdelma spieķa kaulus. Savukārt kāds vīrietis kritis siena šķūnī un salauzis labās rokas piekto plaukstas kaulu.


Palīdzība sniegta vīrietim, kurš alkohola reibumā, darbojoties ar nazi, iegriezis sev kreisajā plaukstā. Slimnīcā vērsušies arī pacienti ar muguras un pēdas locītavas sastiepumiem.


Šajā dienā gūtas arī dažādas traumas, nodarbojoties ar sportu. Pusaudzis florbola spēles laikā satraumējis labā ceļa locītavu, bet jauniete, spēlējot basketbolu, sastiepusi labās pēdas locītavu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/48188

12. oktobrī, 18:58, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet