Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā un pansionātā apmeklētāji netiek ielaisti; pacientiem ieeja tikai ar sejas maskām

Līdz ar Covid-19 būtisku saslimstības rādītāju pieaugumu valstī, stingrāki ierobežojumi ieviesti arī medicīnas iestādēs, tostarp Ogres slimnīcā, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Lai pasargātu pacientus un medicīnisko personālu no saslimšanas ar Covid-19 vīrusu, jau no pagājušās nedēļas Ogres slimnīcā izsludināta karantīna. Apmeklētāji netiek ielaisti ne slimnīcā, ne pansionātā.


Medicīniskais personāls, īpaši Uzņemšanas un Internajā nodaļā, pastiprināti izmanto aizsardzības līdzekļus, lai saskarē ar pacientu neizraisītu saslimšanu.


Pacientiem, kuri apmeklē ambulatoro nodaļu, medicīnas iestādē obligāti jāierodas ar sejas masku. Kā norāda D.Širovs, tomēr atrodas neapzinīgas personas, kuras neseko līdzi informācijai plašsaziņas līdzekļos un ar sejas masku nelietošanu apdraud līdzpilsoņus.


Lai nodrošinātu kontroli un pasargātu pacientus un medicīnas personālu, no pagājušās nedēļas norīkots darbinieks, kurš seko, vai apmeklētāji lieto sejas maskas. "Ja kāds cilvēks Ogres slimnīcā ieradies bez sejas maskas, viņš var to iegādāties specializētājā automātā vai tuvējā aptiekā blakus slimnīcai. Esam padomājuši arī par tiem cilvēkiem, kuriem nav līdzekļu iegādāties sejas masku. Viņiem piedāvājam daudzkārt izmantojamas sejas maskas, kas, atstājot slimnīcas telpas, jānodod. Maskas pēc tam tiek mazgātas un sterilizētas atkārtotai  lietošanai," skaidro D.Širovs.


Ogres slimnīcā šobrīd nevienam pacientam vai medicīnas darbiniekam Covid-19 infekcija nav konstatēta. Visos aizdomu gadījumos tiek veiktas analīzes.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/48191

13. oktobrī, 12:31, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

info • 17. oktobrī, 07:41
Visi, kam apnikusi šī afēra, parakstās par Saeimas atlaišanu. https://www.latvija.lv/pv

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet