Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā Covid-19 nevienam pacientam nav konstatēts; ierobežojumi saglabājas

Šobrīd neviens pacients vai medicīnas darbinieks ar Covid-19 vīrusu nav inficējies, informē Ogres slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Lai pasargātu pacientus un medicīnisko personālu no saslimšanas ar Covid-19 vīrusu, jau no oktobra sākuma Ogres slimnīcā izsludināta karantīna. Apmeklētāji netiek ielaisti ne slimnīcā, ne pansionātā.


Ambulatorās nodaļas pacientiem jāievēro visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi. Galvenā prasība – ieejot slimnīcas telpās, jālieto sejas aizsargmaska.


"Šādā veidā mēs pasargājam gan sevi, gan medicīnisko personālu no saslimšanas," uzsver S.Žaunerčika. "Maska ir noderīga arī saaukstēšanās slimību – iesnu un klepus gadījumā."


Tradicionāli, kā katru rudeni, novērojama saslimšana ar dažādām saaukstēšanās slimībām. Gripa šajā sezonā vēl nevienam pacientam nav konstatēta.


Kopumā aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 31, observācijas gultās ārstējušies 9 pacienti, ambulatori ar saslimšanām un traumām vērsušies 29 pacienti. Medicīniskā palīdzība sniegta arī četriem bērniem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/48285

26. oktobrī, 12:24, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

vērotāja • 30. oktobrī, 10:44
Precīzas atbildes uz visām kaitēm.SUPER!
info • 29. oktobrī, 09:12
Uzčurā mežā uz koka. Ja atrāpo skudras, paaugstināts cukura līmenis. Ja atlido mušas, iekaisums. Ja ātri izžūst, daudz sāļu. Ja smako pēc gaļas, paaugstināts holesterīna līmenis. Ja aizmirsi novilkt bikses, Alcheimera slimība. Ja nejūtu urīna smaržu - Covid -19.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet