Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.decembra numurā: (3)

Vakar, 19:13

* Siltais rudens bijis labvēlīgs būvdarbu veikšanai Ogrē Vairākās Ogres ielās turpinās būvdarbi; tapušas vai vēl top vairākās gājēju ietves; tunelī būvniekiem jānovērš daži defekti; turpinās gan tilta, gan bibliotēkas būvniecība – par šīm un citām tēmām lasiet jaunajā "OVV"!

Viena būvnieka iesaiste palielina celtniecības efektivitāti (1)

Vakar, 09:31

Ja gatavojaties celt jebkura veida ēku, visticamāk, rēķināties ar plaša spektra darbu pasūtīšanu un veikšanu, gan inženiertīklu sagatavošanā, gan pašas būves celtniecībā. Neskatoties uz to, vai esat iecerējis garāžas, angāra vai dzīvojamās ēkas būvniecību, paredzami plaši darbi no būvbedres ierīkošanas, pamatu  betonēšanas līdz jumta darbiem un apkārtējās vides iekārtošanas, piemēram, bruģēšanas. Šie visi darbi prasa dažādas kompetences un tikai dažiem Latvijas celtniecības uzņēmumiem tāda ir. Lielu daļu objektu Latvijā ceļ vidējas vai mazas būvkompānijas, kuras iesaista apakšuzņēmējus, tādā veidā radot riskus darbu izpildes procesam un rezultātam.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 1.decembra numurā: (0)

30. novembrī, 21:11

* Ogrē Ziemassvētku rotājumi šogad īpaši krāšņi

Jūsu biznesam pielāgots aizdevums (0)

27. novembrī, 11:07

Attīstīt biznesu un parūpēties par visiem tā aspektiem ir liels izaicinājums, it īpaši šobrīd, kad ekonomiskā situācija un tirgus cieš no globālajiem notikumiem. Tāpēc vairums uzņēmumu savā darbības laikā, lai nodrošinātu apgrozāmo līdzekļu plūsmu un īstenotu izaugsmes plānus, izmanto kādus no biznesa finansēšanas pakalpojumiem.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 27.novembra numurā: (0)

26. novembrī, 20:07

* Ogres slimnīca saglabā 3.līmeņa jeb neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcas statusu 

Ogrenet