Kam pievērst uzmanību, iegādājoties jaunu ledusskapi (1)

19. augustā, 21:39

Gatavojaties pirkt jaunu ledusskapi? Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ledusskapi ikdienas produktu un sezonālo velšu uzglabāšanai? Iespējams, jūsu ģimenes vajadzībām nepieciešams ledusskapis, kurā uzglabāt gan ikdienā nepieciešamos produktus, gan sezonālās dārza un meža veltes.

Viss, kas tev jāzina, ja vēlies pirkt malkas skaldītāju (4)

27. jūlijā, 10:06

Ja ziemā mājokli apsildām izmantojot koksni, malkas gatavošana ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem, kas jāpaveic jau vasarā. Skaldāmās malkas apjomi var atšķirties, ņemot vērā to, cik ēkām siltums būs jāsaražo, kā arī, cik tās ir lielas.

Kādu lelli meitenei dāvināt — ieteikumi tās izvēlē (0)

27. jūlijā, 09:42

Domājot par to, ko dāvināt mazai meitenei, viena no pirmajām domā ir — lelle. Lai gan, salīdzinot ar aizgājušajiem gadsimtiem, mūsdienās rotaļlietu izvēle ir neiedomājami liela, lelles meitenēm joprojām ir lielā cieņā.

4 faktori, kas palīdzēs uzlabot bērna naktsmieru (0)

26. jūlijā, 10:09

Nav svarīgi, cik vecs ir bērns, dažas nedēļas vai desmit gadi, kvalitatīvs naktsmiers ir viena no viņa pamatvadzībām, par kuru vecākiem ir jāparūpējas. To, kā bērns izguļas, cik labi jūtas nakts laikā, ietekmē dažādi faktori, tāpēc vecākiem ir jāpadomā par to un vajadzības gadījumā jāveic uzlabojumi.

Kādas tad patiesībā ir dakstiņu jumta seguma kopējās izmaksas šobrīd? (0)

11. jūlijā, 10:53

Ikkatrai ēkai pienāk laiks, kad ir nepieciešama jumta seguma maiņa. Visapkārt ir redzamas ēkas, kuras rotā eleganti jumta segumi. Pirmā doma, kas nāk prātā, ir tāda, ka šis jumta segums noteikti ir ļoti dārgs. Taču ne visi jumta segumi, kas izskatās ekskluzīvi, ir dārgi. 

Ogrenet