Vieta, kur palīdzēs labi justies un izskatīties Foto (0)

Vakar, 10:41

Cilvēks vienmēr vēlējies pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību, un tas ir tikai dabiski un pilnīgi pašsaprotami.Pienāk laiks, kad ar dabas doto vairs nešķiet pietiekami, un tad nāk talkā profesionāli skaistumkopšanas meistari.

Darba vietas iekārtošana skolēnam – Ko der zināt? (0)

3. jūlijā, 10:26

Kāds ir laimīgas dzīves pamatnosacījums? Iespējams, tas varētu būt līdzsvars it visā – veiksmīgs balanss starp darba un privāto dzīvi, atpūtu un strādāšanu, kā arī dažādu zonu sadalījumu telpā. Par balansu mūsu dzīvē vajadzētu sākt domāt jau bērnībā. Kā? Piemēram, iekārtojot bērna istabu.

Kāpēc iegādāties apavus un apģērbus internetā ir izdevīgāk? (1)

28. jūnijā, 16:00

Mainoties sezonām, cilvēki nereti vēlas atsvaidzināt savu garderobi ar jauniem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem. Diemžēl saspringtais darba ritms un dažādi citi pienākumi bieži vien liedz iespēju doties pastaigā pa veikaliem jeb tā dēvētajā "šopingā".

Profesionāla mājas lapas izveide (0)

19. jūnijā, 09:40

Veidojot uzņēmuma reklāmas un citas svarīgas lietas, būtiski izvēlēties piemērotu palīdzību, lai visas ieceres izdotos realizēt pēc iespējas labāk.

Bezmaksas izmēģinājumi un atlaides limfas stimulācijas masāžām Ogrē (4)

8. jūnijā, 12:29

No 7. līdz 14.jūnijam veselīga skaistuma studiju tīkls visā Latvijā rīko "Figura Line Atvērto durvju nedēļu". Šī pasākuma ietvaros 3 dienu garumā no 7.jūnija līdz 9.jūnijam ikvienam interesentam būs dota iespēja izmantot īpašos piedāvājumus arī "Figura Line" studijā Ogrē. 

Ogrenet