Ogrenet

"Rasas krāsas" jau desmit gadus īsteno kompetenču izglītību Foto (0)

Vakar, 20:23

Kamēr daudzas izglītības iestādes vēl tikai meklē ceļus, kā ieviest kompetenču izglītību, biedrības "Rasas krāsas" Radošās izglītības centrā tas jau veiksmīgi notiek un šie centieni ir novērtēti gan no bērnu, gan no vecāku puses.

5 automātisko vārtu priekšrocības, ko jūs novērtēsiet (0)

Vakar, 10:03

Automātiskie vārti vairs nav nekāda greznība, bet gan mūsdienīga komforta sastāvdaļa, kas sniedz gan drošību, gan ērtības, gan ikdienā nepieciešamo funkcionalitāti. Vārtu automātika ir tas mehānisms, kas parastiem tikai manuāli veramiem vārtiem var sniegt patiešām nozīmīgu pievienoto vērtību.

5 lietas, kas būs noderīgas bērnistabā 1-3 gadus veciem mazuļiem (0)

Vakar, 09:08

Zīdainīša vajadzības pirmajos dzīves mēnešos ir diezgan pieticīgas. Viņam vajag mammas tuvumu, pienu, siltumu, aprūpi un iespēju kārtīgi izgulēties. Jau pēc dažiem mēnešiem viņš sāk aktīvāk pievērsties apkārtējai pasaulei, pētīt to. 

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16.augusta numurā: (1)

15. augustā, 21:09

* Pansionāts "Ogre" nosvinējis desmito dzimšanas dienu Esošos un bijušos kolēģus iestādes jubilejā sveica arī pansionāta "Ogre" vadītāja Astrīda Zīverte –Upeniece: "Neatkarīgi no tā, cik ilgi katrs no jums šeit ir strādājis – desmit gadus vai desmit dienas – katrs savā vietā jūs esat zelta vērts.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.augusta numurā: (1)

9. augustā, 00:35

* Rubrikā "Vērtē autoritāte" – Guntis Grūbe: "Jāsāk ar nespējīgo ministriju likvidēšanu un apriņķu izveidošanu""Varbūt arī skolotājus apmācīt citādi, lai viņi spētu mācīt pat vairākus priekšmetus, kā tas bija agrāk un bērni dumjāki nebija..., bet spējīgi domāt gan." 

Ogrenet