NA un ZZS

Kā šogad ģērbties moderni? (1)

Vakar, 18:22

Kurš ir redzējis kādu no Parīzes vai Ņujorkas modes skatēm? Diezgan ekscentriski, vai ne? Šie apģērbi nav īsti paredzēti, lai ietu uz darbu vai ballīti.

Kebbe IT piedāvātie pakalpojumi (0)

16. maijā, 14:00

Visiem ir skaidri zināms, ka neviens cilvēks nav spējīgs paveikt visus darbus, tādēļ Kebbe IT speciālisti piedāvā savu palīdzību saistībā ar mājaslapu izveidi un uzturēšanu.

Jaunā sezona "Milžu takā" jau sākusies Foto (0)

29. aprīlī, 07:15

Vienā no apmeklētākajiem objektiem Ogres novadā 2016.gadā – dabas parkā "Zilie kalni" izveidotajā piedzīvojumu parkā "Milžu taka" – ir sākusies aktīvās atpūtas jaunā sezona.

Aprīlī un maijā "Ķilupes" Eko Dienas (5)

20. aprīlī, 13:30

Atkritumu apsaimniekotājs SIA "Ķilupe" piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldību iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Ar ko vasaras riepas uz ceļa atšķiras no vissezonas riepām? (0)

13. aprīlī, 10:18

Vissezonas riepas, ko var atpazīt pēc marķējuma "all seasons" (visas sezonas), "4S" (četras sezonas) vai "AW" (all weather jeb visi laika apstākļi), ir viens no tiem riepu veidiem, kas gūst popularitāti tāpēc, ka autovadītāji meklē veidus, kā atvieglot savu ikdienu un mazināt auto ekspluatācijas finansiālo slogu. 

Ogrenet