"Urdaviņas Rasas krāsas" gaida jaunus dalībniekus Foto (0)

Vakar, 21:58

10.oktobrī notika pirmā interešu izglītības programmas "Urdaviņas Rasas krāsas" radošo darbu nodarbība "Čempionu diena". 

Kur iegūt vidējo izglītību tālmācībā? (0)

10. oktobrī, 13:24

Nav noslēpums, ka izglītībai ir ļoti liela nozīme ikviena cilvēka dzīvē. Tā sniedz vairākas priekšrocības – piemēram, palīdz uzlabot dzīves kvalitāti un sasniegt mērķus, ļauj piepildīt sapņus, sniedz drošības sajūtu. Turklāt labumu gūst ne vien pats cilvēks un viņa ģimene, bet arī sabiedrība kopumā – izglītoti cilvēki palīdz augt arī valsts ekonomikai.

Dailes teātrī top komiska drāma "Iemīlējies Šekspīrs" (0)

9. oktobrī, 12:00

Dailes teātra Lielajā zālē režisors Rolands Atkočūns iestudē komisku drāmu "Iemīlējies Šekspīrs", ko pēc Marka Normena un Toma Stoparda kinoscenārija skatuvei adaptējis Lī Hols. Pirmizrāde – 2019. gada 30. novembrī.

Modris Akmens: "Organizēts darbs un lielisks kolektīvs – tas ir "Fazer Latvija" Foto (0)

7. oktobrī, 14:29

Tuvākie draugi un kolēģi zina, ka lielvārdietis Modris Akmens itin bieži redzams televizoru zilajos ekrānos. Modris aizraujas ar aktiermākslu un ir bijis vairāku reklāmas klipu aktieris, kā arī pavisam nesen atveidojis arī bārmeņa lomu filmā "Klases salidojums". Taču, kā norāda Modris, pašlaik viņa galvenā dzīves loma ir būt "Fazer Latvija" darbiniekam.

Sāksies biļešu pārdošana uz Dailes teātra izrādēm decembrī (0)

7. oktobrī, 12:46

Otrdien, 8. oktobrī, Dailes teātris sāks tirgot biļetes uz repertuāra izrādēm decembrī. Gada nogalē repertuārā ieļauts arī par tradīciju kļuvušais Vecgada koncerts, šoreiz Rēzijas Kalniņas režijā. 

Ogrenet