Dailes teātrī Dž. Dž. Džilindžers iestudējis Reja Kūnija komēdiju "Neiespējamā misija" (0)

19. septembrī, 10:29

Sezonas sākumā Dailes teātris iepriecina komēdiju cienītājus ar jaunumu Lielajā zālē. Tur režisors Dž. Dž. Džilindžers iestudējis Reja Kūnija lugu "Neiespējamā misija". Pirmizrāde – 2019. gada 20. septembrī. Izrāde iekļauta arī 2019./2020. gada sezonas abonementā.

Padomi, kuri noderēs, izvēloties piemērotāko mugursomu (0)

17. septembrī, 16:31

Mugursoma - tik pašsaprotama un tajā pat laikā nepieciešama lieta. Lai kurp arī Jūs dotos, tā var kalpot ne tikai kā papildinošs apģērba elements, bet arī kā funkcionāls palīgs, kurā ievietot Jums nepieciešamās lietas vai ekipējumu.

Rolands Atkočūns Dailes teātrī iestudējis izrādi "Nepanesami ilgi apskāvieni" (0)

16. septembrī, 12:49

Režisors Rolands Atkočūns sagatavojis pirmo jauniestudējumu Dailes teātra 2019./2020. gada sezonā - Ivana Viripajeva "Nepanesami ilgi apskāvieni". Pirmizrāde – 2019. gada 18. septembrī Mazajā zālē.

Biroja krēsls – mēbele vai investējums komfortā un veselībā? (0)

16. septembrī, 08:26

Kā izvēlēties ideālo biroja krēslu? Mūsdienās daudzi strādā birojā pie datora un viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem sēdošam darbam ir komforts. Ērts biroja krēsls darbiniekiem var palīdzēt justies labi, līdz ar to, iespējams, uzlabojoties arī darba kvalitātei. 

Lauma Palmbaha: ""Rasas krāsas" ir kultūras izpratnes vieta" Foto (0)

9. septembrī, 15:54

9.septembrī Jauno apmācību sezonu uzsāks  Radošās izglītības centrs "Rasas krāsas", savukārt 5.septembrī ikviens interesents varēja apmeklēt Atvērto durvju dienu "Rasas krāsu" mājvietā Ikšķilē, Kalēju ielā 3. 

Ogrenet