6 argumenti, kas jāņem vērā, iegādājoties bērnu attīstošās rotaļlietas (0)

Šodien, 12:16

Attīstošās rotaļlietas ir lielisks palīgs. Tās veicina bērna attīstību, ļaujot izzināt pasauli un procesus. Dažādas krāsas, formas un funkcijas – kā lai izvēlas bērnam ne tikai tīkamāko, bet arī piemērotāko rotaļlietu? Piedāvātais klāsts var sajaukt galvu ne vienam vien pircējam, tādēļ esam apkopojuši 6 argumentus, kas jāņem vērā, iegādājoties bērnu attīstošās rotaļlietas.

"Rasas krāsu" atmiņas par vasaru uzzied Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā Foto (0)

Šodien, 11:25

Ienesot saulainus un košus akcentus eksotisko augu valstībā, Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī atklāta "Rasas krāsu vasaras izstāde 2019".

Ogres autoostas ēkā atvērts Latvijā ražotu preču veikaliņš (6)

8. novembrī, 13:52

Ogrē, Brīvības ielā 12A ir atvērts multifunkcionāls, Latvijā ražotu preču veikals, kurā iespējams iegādāties Latvijā ražotas mēbeles, matračus, dāvanas, mājlietas, Ogres pilsētas suvenīrus, u.c. skaistas, praktiskas lietas visām vecumu grupām, kā arī nobaudīt gardu, Latvijā grauzdētu, kafiju mājīgā atmosfērā.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 8.novembra numurā: (4)

7. novembrī, 18:34

* Diskutē par Ogres vecupes tālāko attīstību "Jautājums, vai pašvaldība to vēlas attīstīt kā copes vietu? Ja ezerā salaiž dārgas zivis, tad it kā loģiski būtu prasīt cilvēkam naudu par makšķerēšanu, bet te rodas jautājums: kāpēc būtu jāmaksā par kaut ko, ko iepriekš varēja dabūt par velti?" tā M.Žagars.

Sāksies biļešu pārdošana uz Dailes teātra izrādēm 2020. gada janvārī (0)

5. novembrī, 11:45

Trešdien, 6. novembrī, Dailes teātris sāks tirgot biļetes uz repertuāra izrādēm 2020. gada janvārī. Repertuārā iekļautas arī divas pirmizrādes – Floriana Zellera "Māte" Intara Rešetina režijā un Filisas Nādžas "Talantīgais misters Riplijs" Lauras Grozas-Ķiberes režijā. 

Ogrenet