Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16.jūlija numurā: (0)

Vakar, 22:58

* Ogres novada pašvaldība pateicas Latvijas Jaunatnes Olimpiādes dalībniekiem Ogres novadam ir ar ko lepoties – 63 pilsētu un novadu konkurencē mūsējiem augstā septītā vieta, kas starp novadiem ir labākā. Ogrēnieši izcīnīto medaļu  ziņā piekāpās tikai sešām Republikas nozīmes pilsētām (Rīgai, Daugavpilij, Jelgavai, Liepājai, Jūrmalai un Valmierai), bet vēl trīs pilsētas (Ventspili, Jēkabpili un Rēzekni) pārliecinoši pārspēja.

"NERĀTNĀ VASARAS NAKTS" turpina ceļojumu pa Latvijas pilsētām. (0)

Vakar, 10:31

Piedzīvojis pirmās tikšanās ar skatītājiem pilnās estrādēs, skatītāju aplausu pavadīts koncertuzvedums turpina ceļojumu pa Latvijas pilsētām un pavisam drīz, piektdien 26.jūlijā 20:00, būs skatāms Ikšķiles estrādē.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 12.jūlija numurā: (0)

11. jūlijā, 22:36

Andris Upenieks: "Auglīga komunikācija (saprašanās!) ir vajadzīga visos līmeņos" "Pieņemot likumus un lēmumus, dominē varas runas vīru un sievu viedokļi, bet nozares speciālistu skatījums nereti paliek tālākā plānā, lai gan bieži vien tieši viņu domas ir daudz būtiskākas, jo balstītas reālajā ikdienas dzīvē," tā "OVV" uzsāk jauno rubriku "Vērtē autoritāte".

Zobu protezēšana – iespēja atgūt skaistu smaidu (0)

11. jūlijā, 14:24

Zaudēti zobi un zobu estētikas problēmas ir patiešām nepatīkama situācija, ko nevēlas piedzīvot neviens, bet diemžēl tā ir realitāte, ar ko saskaras ļoti daudzi. Un ne tikai gados veci cilvēki, bet arī jauni un pusmūža cilvēki, jo problēmas ar zobiem rodas dažādu iemeslu dēļ. 

Nākamās nedēļas nogalē Ogrē notiks bērnu festivāls KIDS WONDERLAND (0)

5. jūlijā, 12:24

Aktīvās atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm notiks jau nākamās nedēļas nogalē, 13.jūlijā - Ogrē, Pilsētas stadionā. Ieeja no plkst. 11:00. 

Ogrenet