"Rasas krāsas" rada svētkiem jaunas krāsas Foto (0)

20. aprīlī, 18:53

Sestdien, 20.aprīlī, tirdzniecības centrā "Rimi Ogre" biedrības "Rasas krāsas" pedagogi Līva Kaprāle, Laima Palmbaha un Dionisijs Miončinskis aicināja apmeklētājus uz radošo darbnīcu "Lieldienu priekam", lai viņi ar savām rokām izgatavotu sirsnīgas dāvanas svētkiem.

T-krekli ar apdruku (0)

9. aprīlī, 12:00

Labas ziņas draudzīgiem darba un deju kolektīviem, komandām un ne tikai, kas vēlas tikt pie apdrukātiem un personalizētiem t-krekliem. Šobrīd www.tkrekluapdruka.lv aktuālais sezonas piedāvājums T-krekliem ar apdruku!

Palīdzi mājas lapai sākt pelnīt kopā ar SEO (2)

6. aprīlī, 07:52

Mūsdienās nevienu vairs nepārsteigsi ar savas mājas lapas esamību, taču ir jautājums, vai tai ir kāda jēga? Daudziem uzņēmumiem tīmekļa vietne ir tikai vizītkarte, kas nepalīdz piesaistīt jaunus klientus.

Inovatīvs uzņēmums ar pievienoto vērtību un rūpēm par dabu Foto (1)

31. martā, 16:08

SIA “Digitālā Pele” ir radošā tipogrāfija, kas nodarbojas ar grafiskā dizaina izstrādi un druku. Esam pieredzējuši profesionāļi savā jomā un zinām, kā radītos dizainus realizēt ražošanā, jo pašiem ir sava tipogrāfija ar dažādām digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtām.

"Rasas krāsu" mākslinieki atklāj savu mākoņu pasauli Foto (0)

27. martā, 10:00

23.martā Ikšķiles Tautas namā norisinājās pavasarīgi koši, krāsaini un skanīgi Mākslas svētki, kuru centrālais notikums – izstādes "Mākoņu dārzi" atklāšana.  

Ogrenet