Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 24.janvāra numurā (2)

23. janvārī, 23:21

Donoru aktivitāte Lielvārdē patīkami pārsteidz VADC darbiniekus

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 21.janvāra numurā: (3)

20. janvārī, 16:13

* Šogad Ogres novadā turpinās pērn iesāktos investīciju projektus un uzsāks jaunus S.Velberga šī gada budžeta plānu raksturo kā ļoti veiksmīgu, lai pašvaldība varētu nodrošināt tai noteikto autonomo funkciju izpildi, pašvaldības iestāžu darbību un ikdienas uzturēšanu, kā arī veicināt attīstību, realizējot vērienīgus projektus. Vairāk – jaunajā "OVV".

Dailes teātris pateicas skatītājiem par uzticību (0)

17. janvārī, 12:43

Iesākot jauno gadu, ierasts apkopot un novērtēt to, kas izdarīts un sasniegts iepriekšējā gadā. Dailes teātris var justies gandarīts, jo teātra 2019. gada rezultativitātes rādītāji parāda stabilu teātra darbību un nemainīgu skatītāju interesi.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 17.janvāra numurā: (1)

16. janvārī, 20:16

"* Izsludināts konkurss uz PA "Ogres komunikācijas" direktora amatu un citas vakances mūsu novadu pašvaldībās;* Uzmanību: PPP biedrības "Zied zeme" LEADER projektu konkurss 2020.gadā!

7 automašīnas tehniskās apkopes padomi iesācējiem (0)

16. janvārī, 09:59

Rūpes par savu automašīnu daudzējādā ziņā ir līdzīgi, kā gādāt par savu veselību. Lai gan ir svarīgi nogādāt automašīnu servisā, lai veiktu regulāro tehnisko apkopi, gan arī acīmredzamu ārkārtas situāciju gadījumā, tikpat būtiski ir attīstīt dažus pamata paradumus, kā ikdiena uzturēt automašīnu vislabākajā stāvoklī. Turpinājumā 7 automašīnu apkopes padomi iesācējiem. 

Ogrenet