SEO optimizācija un citas digitālā mārketinga aktivitātes: esi soli priekšā konkurentiem! (2)

Vakar, 10:57

Pieaugot interneta nozīmei cilvēku dzīvē un arī biznesa attīstībā, uzņēmumiem arvien vairāk jādomā, kā kļūt pamanītiem un piesaistīt jaunus klientus arī interneta vidē. Te noderēt var dažādas digitālā mārketinga aktivitātes. Iespējas ir visdažādākās, taču šoreiz aplūkosim, kas ir SEO optimizācija un kā tā var palīdzēt uzņēmuma attīstībā.

Ko dāvināt jūnija jubilārei — 5 labas idejas (3)

13. jūnijā, 22:27

Mamma, māsa, sieva, meita, draudzene vai kolēģe — ja arī jums īpašai sievietei jūnijā ir dzimšanas diena, tad droši vien jau domājat par to, ko viņai uzdāvināt. Jūnijs ir Dvīņu mēnesis. Šajā zīmē dzimušās sievietes ir īpašas — dzīvīgas, darbīgas, ar augstu intelektu un attīstītu intuīciju. Dvīņu sievietes ir lieliskas sarunu biedrenes. Viņas noteikti ir apkārtējo pamanītas.

Izdaiļo mājvietu ar Ogres "Meristēmu" krāšņajiem ziediem (2)

1. jūnijā, 11:12

Izkrāšņot daudzdzīvokļu namu balkonus vai lodžijas, kā arī privātmāju pagalmus vai, piemēram, mājas lieveni ir pavisam vienkārši. Ogres stādaudzētava "Meristēmas" palīdzēs izvēlēties atbilstošākos krāšņumaugus.

"2 Tomāti" picērijas akcija (0)

21. maijā, 16:23

Ņem divas mūsu gardās picas un otru saņem ar 20% atlaidi.

Izbaudi brīvo laiku un seko sporta jaunumiem (2)

11. maijā, 12:41

Optibet ir sporta bārs, kas jau vairākus gadus translē visus pasaulē svarīgākos un nozīmīgākos notikumus ne tikai sporta pasaulē, bet arī citus būtiskus un svarīgus pasākumus, kā, piemēram, Eirovīziju. 

Ogrenet