Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 8.aprīļa numurā: (1)

Šorīt, 08:59

* Dainis Pandars: "Ir jāsāk ar atgriešanos pie Dieva" Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars un viņa ģimene – sieva Liene un bērni – no ceļojuma uz Zviedriju paguva atgriezties mājās pēdējā dienā, pirms tika slēgta satiksme pāri valsts robežai, un ir godprātīgi aizvadījuši divas nedēļas pašizolācijā.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.aprīļa numurā: (2)

2. aprīlī, 19:22

* Mediķiem jāstrādā sarežģītos apstākļos, tāpēc ir svarīgi just sabiedrības atbalstu Ogres slimnīcas valdes priekšsēdētājs pateicās arī Ogres novada pašvaldības vadībai, kas regulāri interesējas par situāciju slimnīcā – darbiniekiem ir patīkami just, ka citiem ir svarīgs viņu darbs. Lielu paldies D.Širovs teica arī Lielvārdes novada uzņēmēju biedrībai, kuras priekšsēdētājs un ātrās ēdināšanas kafejnīcas „Panna” īpašnieks Māris Mālmeisters, kā arī uzņēmums "Veina plus" nodrošināja slimnīcas personālam siltas pusdienas. "Mediķi saņem algu, viņiem tas nav tik daudz materiālais ieguvums, cik darba novērtējums. Paldies visiem, kuri mūs atbalsta, saprot un palīdz šajā grūtajā situācijā!" saka D.Širovs.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 31.marta numurā: (3)

30. martā, 18:04

* Ārsts Dins Sumerags: "Lai pārtrauktu vīrusa izplatības ķēdes, ir jāpaliek mājās!" "Ja mēs slimnīcā katru cilvēku, kurš ienāk, uzskatām par potenciālu vīrusa izplatītāju, tad jums ikdienā jāuzvedas tāpat, jo vīruss tikko sācis izplatīties mūsu populācijā. Ja jūs zinātu, cik nopietni tam gatavojas slimnīcas! Jums jārīkojas līdzīgi, jo tikai kopējiem spēkiem mēs spēsim to apturēt. Lai pārtrauktu vīrusa izplatības ķēdes, ir jāpaliek mājās. Šis būs savstarpējās palīdzības laiks, kopā mēs uzvarēsim!" tā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ārsts, lielvārdietis Dins Sumerags.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 27.marta numurā: (9)

26. martā, 20:31

* Ogrē uzsākta tirdzniecības centra "Lidl" būvniecība  "OVV" sazinājās arī ar "Lidl" Latvija” pārstāvjiem un saņēma šādu Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītājas Danas Hasanas atbildi: "Paldies jūsu lasītājiem par lielo un pozitīvo interesi. "Lidl Latvija" pašlaik koncentrējas uz sava loģistikas centra būvniecību Dreiliņos, Rīgā, vienlaikus ceļot veikalus daudzās Latvijas pilsētās. Tai skaitā arī Ogrē, Kalna prospektā. Veikala ēkas un apkārtējās infrastruktūras celtniecības darbi vēl atrodas agrīnā attīstības posmā, tāpēc pašlaik ir pāragri minēt kādus konkrētus nākotnes datumus."

Iekļaujošas sabiedrības veidošana - pieredzes reģionos (0)

25. martā, 04:25

Mums ir svarīgi, lai bērni izaugtu mīlēti, cienīti, veseli un laimīgi. Tieši viņi ir tie, kas veido mūsu – gan ikkatra no mums, gan sabiedrības kopumā – nākotni. 

Ogrenet